Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Szeroki wybór szumiących misiów

Na problemy z zasypianiem dziecka warto poszukać skutecznych rozwiązań. Jednym z nich jest Szumiś, który wydaje szum, dzięki któremu małe dziecko ma wrażenie podobne do tego, które otaczało go jeszcze w łonie matki. Dlatego warto zapoznać się z szeroką ofertą misiów polskiej marki założonej przez Annę Skórzyńską.

Delikatnie szumiące misie

Misia szumisiaKiedy nasze dziecko nie zasypia nazbyt łatwo wpadamy na wiele różnych pomysłów, które najczęściej marnują wodę i energię. Dlatego warto zaopatrzyć się w misia szumisia, który szumiąc sprawi, iż dziecko z łatwością zaśnie. To wszystko dzięki trybom szumu białym, różowym, deszczowym, a także bijącemu sercu oraz szumie fal, które imitują warunki z łona matki. Dziecko czuje się przy tym błogo i bezpiecznie, dlatego już nie powinno go obudzić ujadanie psa albo dzwonek telefonu, o którym zapomnieliśmy. Firma ta powstała przez matkę trójki dzieci, dlatego produkty te są skierowane do rodziców maluchów, którzy mają problemy z usypianiem pociech. Warto pomyśleć o zakupie jednego z szerokiej kolekcji misów. W ofercie obecnie dostaniemy Dou Dou, Lulusie, Bystrzaki, a także Słodziaki. Nie możemy też zapomnieć o wersjach mini, które idealnie sprawdzą się na wakacyjną podróż z dzieckiem i nie będą zajmowały dużej ilości miejsca. Nie zapominajmy też o kontroli dzięki aplikacji. W ten sposób będziemy szybciej cieszyć się własnym odpoczynkiem, a nasze dziecko porządnie się wyśpi każdego wieczoru.

Mając problemy z usypianiem dziecka warto sięgnąć po szumiące misie autorstwa matki trójki dzieci Anny Skórzyńskiej. Sprawią one, iż dziecko poczuje się jak w łonie matki dzięki różnym trybom szumienia. Warto też wspomnieć, iż miś wyłącza się samodzielnie po godzinie pracy, a my możemy kontrolować go z pomocą aplikacji w telefonie.

Szeroki wybór szumiących misiów
Przewiń na górę