Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Szkolenie w hotelu konferencyjnym

Firma, w której zaczęłam pracować była jedną z największych na rynku. Pracodawca inwestował w swoich pracowników i dzięki temu pracowali dla niego najlepsi ludzie. Często organizowane były szkolenia podwyższające umiejętności negocjacyjne i ja także byłam na takim szkoleniu. 

Przestronna sala konferencyjna w luksusowym hotelu 

hotele konferencyjneByło to moje pierwsze szkolenie, gdyż dopiero zaczęłam pracę dla tej firmy. Koleżanka, która odbyła już masę takich szkoleń powiedziała mi, że szef zawsze wynajmował hotele konferencyjne, w których odbywały się te szkolenia. Taki wyjazd trwał zawsze trzy dni i pracownicy mieli opłacone noclegi na ten czas. Cieszyłam się na ten wyjazd i nie mogłam doczekać szkolenia, dzięki któremu będę lepiej wypełniać swoje obowiązki. Szkolenie odbywało się od poniedziałku do środy. Razem ze mną do hotelu pojechało dwustu pracowników. Dostałam przestronny pokój z wszelkimi wygodami i w tym hotelu od razu mi się spodobało. Kiedy poszłam do sali konferencyjnej na szkolenie to zrobiła ona na mnie także ogromne wrażenie. Sala była przestronna, wyposażona w niezbędny sprzęt i klimatyzowana. Cały hotel konferencyjny był nowoczesny i posiadał mnóstwo udogodnień. Po szkoleniu, które trwało osiem godzin miałam wolny czas dla siebie. Postanowiłam skorzystać z basenu oraz sauny. Wszystko było dostępne dla gości hotelu całkowicie za darmo. Posiłki, które były serwowane w hotelu restauracyjnym mi smakowały. Po szkoleniu zyskałam certyfikat i byłam zadowolona. 

Na szkolenia jeszcze w późniejszym czasie byłam wysyłana i zawsze chętnie brałam w nich udział. Nie tylko z uwagi na luksusowe hotele, w których mieszkałam na czas szkolenia, ale także na wiedzę, którą zdobyłam w czasie takiego szkolenia. Byłam coraz lepszym pracownikiem.

Szkolenie w hotelu konferencyjnym
Przewiń na górę