Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Tragedia transportowa.

autolaweta

Ostatnio przydarzyła mi się tragedia w rodzinie. Mamy żałobę. Zmarł tragicznie mój wujek bardzo pozytywna osoba w rodzinie. Jak to się stało? Jechał samochodem i ktoś (my wiemy kto) wjechał mu w bok od strony kierowcy i go zmiażdżył.

Autolaweta jest koniecznością w przypadku tragedii komunikacyjnej

autolawetaZanim przyjechał lekarz i autolaweta olsztyn wujek zmarł na miejscu. Lekarz stwierdził zgon. Nic jednak nie jest tak dobijające jak to że sprawca wypadku dostał najniższy wyrok kary. Okoliczności łagodzące były takie że nie hamulce mu nie działały. To ja się pytam kto wyjeżdża uszkodzonym autem w trasę? Warto jednak zawsze przy najmniejszym problemie i oznakach złego działania auta, od razu jechać do mechanika ponieważ wtedy uniniemy czegoś takiego. Najgorsze jest to że tacy ludzie są bezkarni. Nie dość że nie będę na czas w domu i moja żona będzie zła to dodatkowo jeszcze będziemy musieli wydać sporą sumę pieniędzy nie dość że na naprawę to jeszcze na transport niskopodwoziowy, ponieważ jakoś musimy dostać się do mechanika. Jak widać laweta tez nie zawsze się sprawdzi ponieważ to tez jest sprzęt i ona się może popsuć. Warto naprawdę warto prowadzić przeglądy regularnie i jeśli coś nas niepokoi w naszym aucie to możemy a nawet powinniśmy od razu sprawdzić czy nie będzie prowadził do poważniejszego problemu takiego jak odebrania komuś życia i sprowadzenia tragedii na całą rodzinę.

Dlatego zamiast czekać aż zepsuje nam się auto i będziemy musieli wezwać transport niskopodwoziowy, za który jeszcze dodatkowo będziemy musieli zapłacić i to nie małe pieniądze. Nikt z nas nie chciałby ani stracić życia ani pieniędzy, ani odebrać komuś życia.

Tragedia transportowa.
Przewiń na górę