Unikatowe wianki komunijne

Dzień Pierwszej Komunii Świętej jest dla dzieci oraz rodziców bez wątpienia ogromnym przeżyciem. Już z dużym wyprzedzeniem odbywają się przygotowania do tej wyjątkowej uroczystości. Obecnie najczęściej dzieci zakładają podobne stroje komunijne, a mogą różnić się jedynie dodatkami takimi jak wianki czy buty. 

Gdzie zamówić wianek komunijny?

wianki komunijne białystokW przypadku dziewczynek ozdoby na włosy są niezwykle istotne. Na szczególną uwagę zasługują wianki komunijne Białystok to miasto, w którym działa sporo kwiaciarni, w których można zamówić wianek zgodnie z oczekiwaniami małej klientki. Najcześciej wianki wykonywane na komunię są układane z takich gatunków żywych kwiatów jak storczyki, hiacynty, goździki oraz dodatkowe zielone elementy uzupełniające całą kompozycję. Wianuszki są dokładnie dopasowane do obwodu głowy dziecka, dzięki temu pięknie prezentuje się podczas uroczystości w kościele i w trakcie przyjęcia czy też wykonywanej sesji zdjęciowej. Wianki mogą być różnej grubości – najczęściej wykorzystuje się kwiaty w kolorze biały, choć czasami można wpleść także delikatne odcienie różu. Oczywiście tak jak w każdej branży, również tutaj trendy zmieniają się z każdym rokiem i dlatego warto dopytać panią z kwiaciarni, jakie wianki są najczęściej wybierane. Oczywiście można tutaj także postawić na indywidualne preferencje dziewczynki, która przystąpi do sakramentu komunii. W końcu to przede wszystkim jej dzień i to ona powinna czuć się wyjątkowa.

Ceny wianków jest bardzo różna i zależy głównie od wielkości ozdoby, rodzaju i liczby wykorzystanych kwiatów oraz renomy samej kwiaciarni. Czasem warto wcześniej pójść do lokalu i zamówić próbny wianek, aby wiedzieć co nas czeka w dniu komunii. Nikt przecież nie chce być rozczarowany otrzymując nie to, czego oczekiwał.

Unikatowe wianki komunijne
Przewiń na górę