Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Urodziny w najlepszej restauracji

Nigdy wcześniej nie organizowałem urodzin dla rodziny, bo mnie to nie bawiło. Wolałem wyjść z kumplami na piwo i to mi starczało. Po latach jednak dojrzałem i spotkania z rodziną stały się dla mnie ważne. Swoje czterdzieste urodziny postanowiłem więc wyprawić z impetem i zaprosić całą rodzinę.

Udana impreza urodzinowa w najlepszej restauracji

najlepsze restauracje białystokNa swoje urodziny zamierzałem zaprosić najbliższą rodzinę bez znajomych. Dla znajomych planowałem zrobić bankiet w domu w późniejszym czasie. Na urodziny pod uwagę brałem tylko najlepsze restauracje Białystok był miastem, gdzie mieściły się liczne restauracje, więc miałem w czym wybierać. Miałem dość liczną rodzinę i zdawałem sobie sprawę, że będę musiał zarezerwować całą restaurację a to wcale takie łatwe nie było. Zdecydowałem się na takie miejsce, w którym serwowane były tradycyjne potrawy. Była to jedna z najlepszych restauracji tego typu. Wolałem bezpieczne miejsce, bo przecież nie każdy lubił kuchnię włoską czy śródziemnomorską. Tak było zdecydowanie bezpieczniej. W restauracji zostałem obsłużony na bardzo wysokim poziomie i to bardzo mi się podobało. Mogłem zarezerwować wszystkie stoliki i restauracja na czas mojej imprezy urodzinowej miała być niedostępna dla gości spoza listy. Na koszty nie zwracałem uwagi, ponieważ miała być to huczna impreza z okazji moich czterdziestych urodzin a tym się przecież nie oszczędzało. Kiedy wszystko już dogadałem z właścicielem restauracji, to wysłałem do każdego zaproszenie na moje urodziny.

Wszyscy się pojawili w restauracji o wskazanej godzinie. Kelnerzy powitali każdego lampką szampana i zaprosili każdego do wskazanego stolika. Zostawiłem też winietki, żeby każdy wiedział gdzie ma usiąść. Moje urodziny były cudowne i nigdy ich nie zapomnę.

Urodziny w najlepszej restauracji
Przewiń na górę