Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Wiertarko wkrętarka przydatna w pracy w warsztacie

Wiercenie i wkręcanie wielu elementów do chleb codzienny każdego majsterkowicza, i osoby, która zawodowo zajmuje się pracą w warsztacie. Każdy majsterkowicz wie, jak trudne jest ręczne wiercenie i wkręcanie śrub i wkrętów za pomocą śrubokręta. Dlatego posiadanie specjalnej wkrętarki staje się koniecznością w przypadku częstych prac warsztatowych. Tego typu urządzenie może ułatwić nam prace na wiele sposobów.

Wkrętarki akumulatorowe o wielu możliwościach

wiertarko wkrętarka akumulatorowaDzięki mocnym wkrętarkom mamy możliwość pracy z wieloma materiałami. Dzięki sprawnym silnikom, możemy szybko wkręcać śruby do materiałów metalowych, drewnianych czy sztucznych. Wiertarko wkrętarka akumulatorowa da sobie radę ze śrubami, których nie bylibyśmy w stanie wkręcić ręcznie, lub przychodziłoby to nam z wielkim trudem. Bardzo wygodne rękojeści, oraz wyprofilowane elementy wkrętarek sprawiają, iż może ona być używana przez dłuższy czas, bez obaw o zmęczenie ręki. Do atutów tego typu urządzenia możemy zaliczyć także mocne akumulatory, dzięki którym praca nie jest ograniczana przez kable. Wkrętarka może być używana w miejscach, gdzie nie mamy bezpośredniego dostępu do gniazdek elektrycznych. Udogodnieniem są także dodatkowe akumulatory, które są dodawane do zestawu przez producenta. Dzięki nim możemy długo pracować bez obaw o brak zasilania w miejscu bez instalacji elektrycznej. Do zestawu dołączane są też mocne ładowarki.

Wkrętarki oprócz tego, iż są przystosowane do wkręcenia krótkich śrub, mogą być także stosowane do wkręcania długich wkrętów do drewna. Jest to spowodowane dużą wydajnością i momentem obrotowym, który może być osiągany dzięki wbudowanej przekładni. Wkrętarki posiadające dwa biegi są niezwykle sprawne i dobrze radzą sobie z najcięższymi pracami w warsztacie.

Wiertarko wkrętarka przydatna w pracy w warsztacie
Przewiń na górę