Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Wózki dziecięce firmy Bebetto

Chyba żadna mama nie wyobraża sobie życia bez wózka dziecięcego. To wygodny i praktyczny środek transportu dla malucha od urodzenia do nawet czwartego roku życia. Dzięki niemu możemy jechać na zakupy bez obawy o konieczność dźwigania siatek, albo na długi spacer, podczas którego mogą zacząć dziecko boleć nóżki.

Wielobarwne wózki dla dzieci 

kolorowy wózek dziecięcy - bebetto vulcanoNa rynku znajdziemy wiele firm produkujących wózki dla dzieci. Przedział cenowy w jakim dostaniemy wózek, to ceny od sześciuset złotych do nawet dziesięciu tysięcy złotych. Nie każdy jest warty swojej ceny, bo czasem płacimy tylko za markę, która nie zawsze idzie w parze z oczekiwaną jakością. Aby nie żałować wyboru, należy dokładnie sprawdzać każdy szczegół i parametr wózka. Kolorowy wózek dziecięcy – Bebetto Vulcano jest przykładem produktu wysokiej jakości i przystępnej ceny. To kompletny zestaw z gondolą i spacerówką, oraz wszystkimi niezbędnymi dodatkami. Do wyboru mamy mniejszą, półokrągłą gondolę, lub dużą prostokątną o parę centymetrów większą. Obie posiadają system wentylacji wbudowany w podstawę, oraz dużą budkę osłaniającą dziecko przed słońcem, deszczem i wiatrem. Na aluminiowym stelażu wózka, możemy zamontować drugą cześć zestawu, którą jest spacerówka. Dostępnych jest wiele wersji kolorystycznych od jasnych, pastelowych kolorów, po ciemne odcienie granatu i brązu. Wózki Bebetto Vulcano są wyposażone w duże torby na podręczne przybory potrzebne na spacerze przy dziecku i możemy je zaczepić o poręcz do prowadzenia wózka, albo nosić na ramieniu.

Jeżeli nie możemy się zdecydować na konkretny model wózka Bebetto, to możemy go wypożyczyć w specjalnych punktach i sprawdzić, który się najlepiej sprawdzi w naszym przypadku. Czasem rodzice, którzy już odchowali swoje dzieci i nie chcą mieć ich więcej, sprzedają wózki w atrakcyjnych cenach na portalach aukcyjnych, przez co dają możliwość do zaoszczędzenia na zakupie.

Wózki dziecięce firmy Bebetto
Przewiń na górę