Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Wymiana szybki w telefonie

Na co dzień staram się bardzo dbać o swój telefon. Uważam, żeby nigdy nie wyślizgnął mi się z rąk, zawsze bezpiecznie go trzymam. Kupiłam do niego etui z klapką na magnes, żeby samo nie mogło się otworzyć. Niestety nawet takie środki ostrożności nie wystarczyły, żeby uchronić mój telefon od małego wypadku.

Serwis telefonów i wymiana szybki

wymiana zbitej szybki warszawaPewnego dnia potknęłam się kiedy akurat trzymałam telefon w ręce. Oczywiście wypadł i spadł nieszczęśliwie najpierw na kant stołu, a potem na ziemię. Uderzył na tyle mocno, że uszkodzeniu uległa szybka, była na tyle połamana, że nie mogłam z niego normalnie korzystać i bałam się, że pod mocniejszym naciskiem telefon zostanie poważniej uszkodzony. Mogłam tylko wyjąć kartę SIM i przełożyć ją do starego telefonu, a obecny zanieść do naprawy. Zastanawiałam się co prawda, czy nie spróbować samodzielnie wymienić szybki, co byłoby na pewno tańsze, ale nasłuchałam się historii znajomych, którzy już tego próbowali. Bardzo często telefon potem i tak nie działał, więc wolałam od razu zanieść go do naprawy fachowcom, którzy zajmują się czymś takim na co dzień. Sprawdziłam w sieci, gdzie mogę oddać telefon do naprawy: przy problemach takich jak wymiana zbitej szybki Warszawa to idealne miasto, w którym jest wiele serwisów telefonów. Przejrzałam oferty kilku i wybrałam ten, który wydawał mi się najlepszy, a przy tym nie żądał za taką naprawę zbyt dużo. Ponieważ mój telefon to popularny model, to ten serwis miał szybki na stanie i nie trzeba było zamawiać nowej.

Musiałam poczekać zaledwie dwa dni na wymianę szybki, ponieważ kolejka oczekujących na różne naprawy była całkiem duża. Telefon działa idealnie, nie miałam z nim żadnego problemu. Zgodnie z zaleceniem serwisanta, dokupiłam szybkę z hartowanego szkła, którą mogę nakleić na ekran w celu dodatkowej ochrony.

Wymiana szybki w telefonie
Przewiń na górę