Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Wynajęcie sali konferencyjnej na sto osób

Wprowadzenie nowego produktu na rynek nie było sprawą prostą. Rynek by nasycony, dlatego musiałem się postarać. Wiedziałem jakie były oczekiwania klientów i dzięki temu w ciągu kilku miesięcy miałem wszystko przygotowane. Musiałem jeszcze zrobić prezentację dla kontrahentów.

Prezentacja przedstawiona w dużej sali konferencyjnej

sala konferencyjna na 100 osóbKlientów, z którymi współpracowałem  było około dziewięćdziesięciu i nie miałem szans, żeby wszystkich zmieścić w swojej firmie a zależało mi, żeby na prezentację produktową zaprosić wszystkich. Konieczne było więc wynajęcie jakieś sali, najlepiej w centrum miasta. Rozejrzałem się nieco po ofertach i w oko wpadła mi sala konferencyjna na 100 osób, która była wręcz idealna. Wiedziałem, że każdy będzie miał miejsce siedzące a prezentacja miała potrwać kilka godzin. Pojechałem obejrzeć tę salę po uprzednim ustaleniu tego z właścicielem. Kiedy wszedłem do środka, to byłem zachwycony. Sala konferencyjna była wyposażona w niezbędny sprzęt, siedzenia były wygodne i z każdego miejsca widok był dobry. Na dodatek pomieszczenie było klimatyzowane i miało cztery wyjścia ewakuacyjne. Miejsce to było idealne na przedstawienie mojej prezentacji, dlatego od razu dokonałem rezerwacji płacąc całość z góry. To wydarzenie było dla mnie bardzo ważne i cieszyłem się, że prezentacja odbędzie się w takim właśnie miejscu. Do wszystkich kontrahentów rozesłałem zaproszenia i każdy z nich potwierdził swoje przybycie. Frekwencja była idealna i czułem, że osiągnę sukces.

Nowy produkt zainteresował wszystkich i zaczęły napływać zlecenia. W firmie musiałem stworzyć nowe etaty i wprowadziłem dwuzmianowy system pracy, aby móc nadążyć z zamówieniami. Moi pracownicy dobrze zarabiali i dzięki temu doskonale wykonywali swoje obowiązki.

Wynajęcie sali konferencyjnej na sto osób
Przewiń na górę