Wynajęcie sali konferencyjnej na sto osób

Wprowadzenie nowego produktu na rynek nie było sprawą prostą. Rynek by nasycony, dlatego musiałem się postarać. Wiedziałem jakie były oczekiwania klientów i dzięki temu w ciągu kilku miesięcy miałem wszystko przygotowane. Musiałem jeszcze zrobić prezentację dla kontrahentów.

Prezentacja przedstawiona w dużej sali konferencyjnej

sala konferencyjna na 100 osóbKlientów, z którymi współpracowałem  było około dziewięćdziesięciu i nie miałem szans, żeby wszystkich zmieścić w swojej firmie a zależało mi, żeby na prezentację produktową zaprosić wszystkich. Konieczne było więc wynajęcie jakieś sali, najlepiej w centrum miasta. Rozejrzałem się nieco po ofertach i w oko wpadła mi sala konferencyjna na 100 osób, która była wręcz idealna. Wiedziałem, że każdy będzie miał miejsce siedzące a prezentacja miała potrwać kilka godzin. Pojechałem obejrzeć tę salę po uprzednim ustaleniu tego z właścicielem. Kiedy wszedłem do środka, to byłem zachwycony. Sala konferencyjna była wyposażona w niezbędny sprzęt, siedzenia były wygodne i z każdego miejsca widok był dobry. Na dodatek pomieszczenie było klimatyzowane i miało cztery wyjścia ewakuacyjne. Miejsce to było idealne na przedstawienie mojej prezentacji, dlatego od razu dokonałem rezerwacji płacąc całość z góry. To wydarzenie było dla mnie bardzo ważne i cieszyłem się, że prezentacja odbędzie się w takim właśnie miejscu. Do wszystkich kontrahentów rozesłałem zaproszenia i każdy z nich potwierdził swoje przybycie. Frekwencja była idealna i czułem, że osiągnę sukces.

Nowy produkt zainteresował wszystkich i zaczęły napływać zlecenia. W firmie musiałem stworzyć nowe etaty i wprowadziłem dwuzmianowy system pracy, aby móc nadążyć z zamówieniami. Moi pracownicy dobrze zarabiali i dzięki temu doskonale wykonywali swoje obowiązki.

Wynajęcie sali konferencyjnej na sto osób
Przewiń na górę