Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Wzrastająca liczba lajków na Instagramie

Chcąc zwiększyć ilość polubień pod zdjęciami warto zastosować kilka praktyk, które działają natychmiastowo i pozwalają nam w krótkim czasie rozhulać nasze konto na Instagramie. Są to metody popularne, znane i używane przez osoby, które dzięki nim osiągnęły swój sukces na tym portalu. Co zatem musimy zrobić, aby pod naszymi zdjęciami zaczęło pojawiać się więcej serduszek?

Kupowanie polubień na Instagramie

jak kupić lajki na instagramieNajważniejszą kwestią jest oczywiście estetyka zdjęć i spójność profilu, czyli dodawanie nie tylko ładnych zdjęć, ale też stosowanie jednego lub dwóch filtrów, które pozwolą je scalić kolorystycznie. Kolejną metodą są oczywiście hashtagi, ale jeśli chcemy wycisnąć z nich najwięcej, jak się da w krótkim czasie warto po prostu kupić polubienia. Jeśli nie wiesz, jak kupić lajki na Instagramie to wiedz, że jest to banalnie proste ponieważ w internecie znajdziemy mnóstwo stron zajmujących się ich sprzedażą, które krok po kroku poprowadzą nas w całym procesie kupowania. Pod każdym hashtagiem znajdziemy zdjęcia z największą ilością polubień dlatego właśnie warto je dokupić, aby zostać zauważonym. Oczywiście najlepiej jest dokupić początkowo niewielką ilość serduszek, aby nie wzbudzać podejrzeć i stosować mniejsze hashtagi. Aby efekt się utrzymał powinniśmy wdrożyć także inne metody pozwalające na przyrost lajków. Udostępnianie dodanego zdjęcia w Instastory jest jednym z takich zabiegów, ponieważ od jakiegoś czasu Instagram nie wyświetla na wallu zdjęć chronologicznie, ale w kolejności od tych profili, które najczęściej serduszkujemy.

Poza tymi metodami innym, równie sprawdzonym sposobem jest znalezienie kont, które wyróżniają zdjęcia w tematyce naszego profilu. Takie konta zazwyczaj mają swoje hashtagi, które warto stosować, a także oznaczać te profile na naszych zdjęciach. Wówczas w zakładce z oznaczeniami profilu pojawi się nasze zdjęcie, co znowu zwiększa jego widoczność, a tym samym także zasięg i przyrost polubień. Spory wpływ na widoczność naszego zdjęcia ma także tagowanie miejsca w którym zostało ono zrobione o czym też należy pamiętać.

Wzrastająca liczba lajków na Instagramie
Przewiń na górę