Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Zalety biorezonansu magentycznego

 

Od pewnego czasu nie czułam się najlepiej. Długo zastanawiałam się, skąd to się wzięło. Zrobiłam sobie podstawowe badania medyczne i okazało się, że według nich jestem w pełni zdrowa. A jednak, wciąż traciłam siły i czułam się coraz gorzej. Pożaliłam się mojej sąsiadce, że nie wiem, co mi jest i jak mogłabym to sprawdzić, a nie chcę stosować żadnych terapii „w ciemno”.

Gdzie w Jaśle zrobię biorezonans magnetyczny?

magnetyczny biorezonans - jasłoWtedy ona podpowiedziała mi pewne rozwiązanie, z którego sama zawsze korzystała, gdy czuła się nie najlepiej. Według niej świetnym, kompleksowym badaniem jest magnetyczny biorezonans – Jasło to miejscowość, gdzie można znaleźć klinikę, gdzie znajduje się takie urządzenie. Biorezonans magnetyczny przydaje się przy diagnozach wielu chorób. Jego wyniki zazwyczaj są jednoznaczne i lekarze nie mają problemu z zaordynowaniem skutecznego leczenia. Opiera się on na istnieniu drgań, które są specyficzne, unikatowe dla różnych pasożytów, wirusów, a także komórek w ciele człowieka. Opis takiego badania uzyskuje się od razu i natychmiast można udać się z nim do lekarza, dzięki czemu od momentu wykonania badania do postawienia diagnozy i wdrożenia leczenia nie mija zbyt wiele czasu. A kolejnym plusem jest to, że wykonanie takiego badania nie jest drogie. Postawiłam więc, że nie będę więcej zwlekać i od razu zapiszę się na takie badanie.

Szybko przekonałam się o tym, że był to prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. W tej klinice mieli bardzo szybkie terminy, dlatego już kilka dni później, mogłam wziąć udział w badaniu. Byłam bardzo zadowolona, ponieważ badanie to jest całkowicie bezbolesne, a do tego bezinwazyjne. Dzięki niemu dowiedziałam się w końcu co mi jest i lekarz mógł włączyć odpowiednie leczenie, które okazało się skuteczne.

 

Zalety biorezonansu magentycznego
Przewiń na górę