Zamówienie regałów metalowych do magazynu

Powierzchnie w budynku, który wynajmowałem, dzieliłem z inną firmą. Miejsca na początku było sporo dla wszystkich, jednak z czasem moja firma się powiększyła i potrzebowałem więcej miejsca. Budynek był idealny, bo żadne poważne remonty nie były potrzebne, żebym przejął wszystko.

Wyposażenie magazynu w nowe regały metalowe 

metalowy regał magazynowyPod koniec roku dogadałem się z właścicielem budynku i mogłem wynajmować wszystkie dostępne tam powierzchnie. Było to mi zdecydowanie na rękę, ponieważ nie musiałem szukać innej siedziby a potrzebny był mi duży magazyn. Nie miałem mebli na jego wyposażenie i dlatego we wszystko musiałem zaopatrzyć się od podstaw. Zacząłem od regałów, które zamierzałem ustawić w pierwszej kolejności. Jeden z pracowników zasugerował mi, że najlepiej nadawał będzie się solidny metalowy regał magazynowy i zdecydowałem się na zakup tego typu regałów. Obliczyłem, że potrzebowałem stu sztuk. Chciałem mobilne regały z regulowanymi półkami, żeby podwyższyć jeszcze bardziej komfort na magazynie. Zamówienia składałem osobiście, ponieważ musiałem wszystko mieć pod kontrolą. Regały znalazłem w hurtowni, która oferowała jedne z najniższych cen i tak dokonałem zakupu. Z uwagi na dużą ilość zamówionych regałów na realizację zamówienia musiałem poczekać trzy dni. W międzyczasie przygotowałem resztę a pracy z wyposażeniem magazynu było sporo. Regały dotarły do mnie rozłożone i zaangażowałem pracowników, żeby przed ustawieniem zajęli się ich montażem. Poszło im to bardzo sprawnie.

Cały magazyn udało się przygotować w dość szybkim tempie, ponieważ w pracę zaangażowali się wszyscy pracownicy. Magazyn był bardzo duży i bez najmniejszych problemów pomieściłem wszystko. Udało mi się nawet kupić używany wózek widłowy w bardzo atrakcyjnej cenie.

Zamówienie regałów metalowych do magazynu
Przewiń na górę