Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Zdrowy olejek konopny

Kannabidiol (CBD) jest tylko jednym, z ponad setki, kannabinoidów, występujących w konopiach. Jednak to właśnie jego działanie jest zbadane najbardziej rzetelnie, przez co mamy pewność iż nie jest to placebo, ale naturalne lekarstwo.

Dobry olej z marihuany CBD

olejek konopny 15Jak dowiodły wyniki badań, CBD, ma silne działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwpsychotyczne, rozluźniające oraz uspokajające. Pozwala to stosować ten wyrób w terapiach dziesiątek zespołów chorobowych, także tych przewlekłych. Ważne jest również iż produkty z CBD są legalne w całej Unii Europejskiej, ponieważ zawierać mogą nie więcej niż 0,2% THC, który to w konopiach odpowiada za efekt odurzenia oraz silne, psychiczne uzależnienie. Warto zdecydować się na olejek konopny 15%, ponieważ jest to produkt silny, a jednocześnie niedrogi, co czyni zeń obiekt pożądania wielu konsumentów. Ich walorem jest też bardzo duża wydajność, gdyż są mocno skoncentrowane, co oznacza, że nawet bardzo mała ich doza, pozwala na zaspokojenie dziennego zapotrzebowania na tę substancję czynną. Olejek konopny 15% jest powszechnie dostępny, tak w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych. Z tą jednak różnicą iż w sklepach online mamy do czynienia ze znacznie większym asortymentem, jak i dużo niższymi cenami. Nie ma się więc czemu dziwić, że większość osób, korzystających z dobrodziejstwa CBD, kupuje produkty konopne, głównie, w sieci. Warto również dodać, że olejki mogą być przyjmowane doustnie, jak też w procesie waporyzacji.

Piętnastoprocentowy olej konopny to wyrób pozyskiwany z konopi najwyższej jakości, czyli takich, które nie doświadczyły działania pestycydów, herbicydów, sztucznych nawozów czy też stymulantów wzrostu, co gwarantuje konsumentom, że produkt jest w stu procentach czysty.

Zdrowy olejek konopny
Przewiń na górę