Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Znalazłam DJa na wesele siostry

 

Moja siostra jest w trakcie załatwiania wszystkich formalności na swoje wesele. Okazało się, że DJa który miał im grać na uroczystości nie może wywiązać się z tego zlecenia. Musiał pilnie wyjechać za granicę bo jego żona urodziła tam synka. Siostra musiała szybko znaleźć kogoś dobrego, który będzie miał wolny termin w przyszłą sobotę.

Szukamy DJa na wesele

DJ na wesele pracujący w TrójmieściePostanowiłam pomóc mojej siostrze w tym zadaniu. DJ na wesele pracujący w Trójmieście jest pilnie przez nas poszukiwany na różnych stronach internetowych i portalach społecznościowych. Postanowiłam popytać także znajomych. okazało się, że to był dobry pomysł. Koleżanka mojej siostry po pytała wśród znajomych i ktoś zaproponował swojego brata. Okazało się, że DJ na wesele pracujący w Trójmieście ma wolny termin i chętnie podejmie się żeby zagrać na weselu mojej siostry. Siostra bardzo się ucieszyła, że pomogłam jej w znalezieniu dobrego specjalisty. Okazało się, że DJ który będzie grał u siostry na wesele jest bardzo popularny i chętnie wybierany przez młode pary. DJ na wesele pracujący w Trójmieście postanowiła spotkać się jeszcze z moją siostrą żeby z nią osobiście ustalić wszystkie szczegóły uroczystości. Siostra umówiła się z nim na dzień jutrzejszy. Powiedziała jaka muzyka ją interesuje. DJ okazał się bardzo miłym człowiekiem. Powiedział jak on pracuje i jak wyglądają wesele z jego udziałem. Wszystkie pomysły mojej siostrze bardzo się spodobały. Siostra przekazała połowę kwoty za wesele.

Okazało się, że DJ bierze mniej pieniędzy niż ten poprzedni który nie mógł zagrać na ich weselu. Dzięki temu siostra miała możliwość jeszcze zaoszczędzenia paru groszy. Mam nadzieję, że wesele będzie udane i siostra będzie z niego zadowolona. Już nie mogę się doczekać naszej rodzinnej imprezki.

Znalazłam DJa na wesele siostry
Przewiń na górę