Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Byłam bardzo zadowolona z lakieru hybrydowego

Ostatnio miałam trzydzieste urodziny i moje koleżanki przygotowały dla mnie bardzo fajny prezent. zamówiły i opłaciły dla mnie wizytę w salonie kosmetycznym. Miałam okazję się zrelaksować i spędzić miło czas. Koleżanki wybrały dla mnie kilka zabiegów spa na twarz i ciało i zamówiły dla mnie manicure.

Kosmetyczka pięknie pomalowała mi paznokcie

lakier hybrydowy hipoalergicznyJa niestety nie korzystam często z takich zabiegów więc bardzo ucieszyłam się z ich pomysłu. Poszłam na podany przez koleżanki adres. One mnie umówiły na konkretną godzinę i nie zamierzam się spóźnić. Pani, która się mną zajmowała była bardzo miła. Zaparzyła mi herbatkę i na początku sobie porozmawiałyśmy o zabiegach, które miała mi dzisiaj przeprowadzić. Ze wszystkich zabiegów byłam bardzo zadowolona ale najbardziej podobały mi się paznokcie, które dla mnie zrobiła. Kosmetyczka poleciła mi lakier hybrydowy hipoalergiczny. Bardzo ładnie prezentował się on na moich paznokciach. Kosmetyczka najpierw bardzo ładnie przygotowała moją płytkę a później starannie wykonała na każdym paznokciu kilka warstw. Musiałam następnie każdą dłoń wkładać do specjalnej lampy, w której lakier był utwardzany. Wybrałam kolor, który będzie pasował do mojego charakteru a także wielu ubrań, które posiadam w szafce. Pani kosmetyczka doradziła mi także wzorki, które pojawiły się na wszystkich paznokciach. Były one bardzo stylowe i dobrze się z nimi czułam. Paznokcie, na których znajduje się lakier hybrydowy bardzo dobrze wyglądają nawet kiedy się pierze czy myje naczynia.

Lakier hybrydowy jest wyjątkowo solidny i trwały. Moje nowe paznokcie tak mi się spodobały, że postanowiłam częściej korzystać z takich zabiegów. Lakier hybrydowy utrzymał się na moich paznokciach ponad trzy tygodnie. Bardzo podziękowałam moim koleżankom za tak trafiony prezent urodzinowy. 

Byłam bardzo zadowolona z lakieru hybrydowego
Przewiń na górę