Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Chlor w tabletkach i praca przedstawiciela handlowego

skuteczny chlor w tabletkach

Już od wczesnych lat interesowałem się handlem oraz sprzedażą. Po prostu wiedziałem, że tego będzie dotyczyła moja przyszła praca. Na studiach w pewnym momencie miałem więcej wolnego czasu i postanowiłem, że mogę rozpocząć jakąś dorywczą pracę.

Chlor w tabletkach i inne produkty

skuteczny chlor w tabletkach

Przeglądając ogłoszenia w moim mieście natchnąłem się na firmę, której specjalnością była głównie chemia basenowa. Na swojej stronie internetowe mówili też, że sprzedają przedmioty dekoracyjne takie jak świece oraz zapachy do sauny i kule kąpielowe. Najbardziej do nich zachęciła mnie atrakcyjna oferta oraz pozytywne opinie innych pracowników. Wtedy stwierdziłem, że nie mam nic do stracenia i muszę tam złożyć wszelka dokumentację. Kilka dni później zadzwoniono do mnie i zostałem umówiony na rozmowę kwalifikacyjną. Oczywiście pamiętałem aby się dobrze ubrać. Pomimo tego, że miałem sprzedawać chlor basenowy wiedziałem, że szacunek do przyszłego pracodawcy jest nie zwykle ważny tak jak pierwsze wrażenie. Na szczęście wszystko przebiegło pomyślnie, a mnie czekały dwa tygodnie płatnych szkoleń. Na nich pokazywano mi rodzaje naszych umów z klientami jak realizować najbardziej dochodowe zamówienia. Skuteczny chlor w tabletkach był na przykład bardziej popularny wśród mieszkańców domków jednorodzinnych, ponieważ była większa szansa, że takie osoby mają basem. Wtedy tabletki multifunkcyjne do basenu mogły okazać się bardziej skuteczne. Jako handlowiec musiałem wiedzieć takie rzeczy.

Jednak bardziej zaawansowane uzdatnianie wody basenowej można było oferować jakimś hotelom i innego typu obiektom. Wtedy oczywiście umowa bywała już bardziej kompletna i można było na niej trochę zarobić. Dzięki temu mogłem sprawdzać się jako dobry sprzedawca. Taka była specyfika mojej pracy.

Chlor w tabletkach i praca przedstawiciela handlowego
Przewiń na górę