Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Co to jest stretch?

Muzyka w moim życiu jest bardzo ważna. Oboje z mężem kochamy i słuchamy codziennie muzykę. Mąż jest pasjonatem płyt winylowych. Ma ich spora kolekcję, ponad 300 płyt. Jego zbiór winyli zawiera sporo drogocennych, unikatowych perełek. Mąż bardzo dba o swoją kolekcję płyt, są specjalnie zabezpieczone, odkurzane, ułożone według jego katalogu.

Stretch do zabezpieczenia płyt winylowych

stretch do pakowania czym jestMąż zakupił kolejne płyty winylowe do swojej kolekcji. Jechałam na zakupy i poprosił mnie żebym kupiłam stretch do swoich płyt. Pomyślałam stretch do pakowania czym jest dla płyt winylowych ? okazało się, że owinięte w stretch winyle nie kurzą się, są zabezpieczone również okładki itp. Folia stretch jest idealna do pakowania przesyłek, zabezpieczania różnych przedmiotów np. płyt winylowych. Zaletą tej folii jest bardzo duża elastyczność, rozciągliwość. W taką folię dzięki jej właściwościom można nawet spakować, zabezpieczyć cienką, delikatną płytę winylową. Folia ta nadaje się również do pakowania, zabezpieczenia dużych przedmiotów. Bardzo często używają je sklepy internetowe do spakowania i wysyłki produktów do klientów np. pralek, lodówek, mebli. Folia stretch jest też bardzo popularna w hurtowniach, magazynach do zabezpieczania towarów przed uszkodzeniem, przesuwanie się itp. Folia ta jest szczelna, więc chroni przed wilgocią, porysowaniem, zabrudzeniem, zanieczyszczeniem itp. czynnikami szkodliwymi. 

Folie stretch są bardzo popularne  w sklepach i hurtowniach bo utrudniają otwarcie przesyłki przez osoby postronnie, więc chronią ją przed kradzieżą. Poza tym utrudniają otwarcie przesyłki przez osoby postronnie, więc chronią jej zawartość przed kradzieżą i stabilizują  przesyłki. Folie są używane w codziennym życiu do pakowania różnych rzeczy.

Co to jest stretch?
Przewiń na górę