Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Codzienność w nietypowej odsłonie

kabiny prysznicowe Szczecin

Łazienka od pewnego czasu stała się jednym z najważniejszych miejsc w naszym domu.  Projektując nasze mieszkanie, przeznaczamy na nią więcej miejsca, aby była ona bardziej funkcjonalna oraz przestronna. Można powiedzieć, że w łazience zaczynamy swój dzień oraz go kończymy. Nasze samopoczucie będzie zależało od tego, jak będzie ona wyglądała. Dlatego najważniejsze jest, aby znaleźć taki styl, który będzie sprzyjał naszej energii, tak abyśmy rano wyszli z łazienki pobudzeni do życia, pracy, natomiast wieczorem oczyszczeni oraz zrelaksowani.

Kabiny prysznicowe Szczecin

Dzięki dzisiejszej technologii nadruki wykonuje się nie tylko na glazurze, ale także na urządzeniach sanitarnych, akcesoriach łazienkowych , a również na szkle. Grafika to nie tylko ozdoba, ale również nadanie przedmiotom nietypowych kształtów. Falisty grzejnik oraz umywalka w kształcie filiżanki może być znakomitym sposobem na nadanie naszej łazience charakteru.
Podświetlona podłoga oraz fikuśne lustra również nadadzą temu wnętrzu niezwykłej atmosfery. Lustra w różnych rozmaitych ramach lub kształtach fantastycznie dołączą do reszty, aby tworzyć w naszej łazience harmonie. Również oświetlenie jest dobrym sposobem, aby nasza łazienka było „dziwna’’. Jeśli wybierzemy lampy z kloszami w różnych kształtach lub klosze, przez które na ścianie będą wychodziły kształty typu : księżyce lub gwiazdki, nasza łazienka stanie się magiczna i dzięki temu będziemy chcieli spędzać w niej jak najwięcej czasu.kabiny prysznicowe Szczecin
Kabiny prysznicowe Szczecin niestety nie cieszą się fikuśnymi kształtami. Natomiast wanny każdy z nas może wybrać w kształcie, jakim dusza zapragnie. Wystarczy trochę pomysłu oraz puścić wodzę fantazji.
Dużą popularnością cieszą się różnego rodzaju naklejki oraz fototapety z humorzastą tematyką. Mogą one dominować w naszym pomieszczeniu, ale również mogą być tylko dopełnieniem całej koncepcji. Nawet z małego oraz bardzo skromnego pomieszczenia możemy wydobyć nutkę fantazji i magii.

Jak widać nasza łazienka wcale nie musi być nudna. Wystarczy trochę pomysłu oraz wyobraźni i możemy się przenieść chociaż na chwilę w niezwykłe miejsce- nasz prywatny magiczny świat.

Codzienność w nietypowej odsłonie
Przewiń na górę