Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Czy można samemu regenerować turbinę?

Regeneracja turbin to proces naprawy i wymiany uszkodzonych elementów w układzie turbodoładowania samochodu. Prowadzę w Kielcach autoryzowany warsztat samochodowy. Wykonujemy różne naprawy, przeglądy samochodów. Warsztat jest duży, zatrudniam kliku mechaników, którzy mają duże doświadczenie i wiedzę.

Usługi regeneracji turbin w moim warsztacie

niedroga regeneracja turbin kielceW ostatnim czasie mamy sporo klientów. Najwięcej wykonujemy regeneracji turbin w samochodach. Naszym hasłem na szyldzie przed warsztatem jest niedroga regeneracja turbin kielce.  Naprawiamy, wymieniamy turbiny bo są one istotne w każdym pojeździe. Choć teoretycznie turbina powinna starczyć na całe „życie” silnika, z wielu powodów jej żywotność okazuje się znacznie krótsza. W dieslach trwałość turbiny szacuje się na około 150-200 tys. km. W samochodach benzynowych wytrzymują one nieco dłużej, ale je też trzeba regenerować. Teoretycznie turbina powinna wytrzymać około 200 000 kilometrów, jednak w bardziej dramatycznej rzeczywistości bywa nieco inaczej, ponieważ trafiają do naprawy auta, które nie przejechały nawet 50 000 kilometrów. Dlatego mamy sporo wymian, regeneracji tej części w samochodach. Dzięki naszemu profesjonalizmowi i doświadczeniu robimy to szybko i profesjonalnie. Dodatkowym atutem naszej usługi jest jej niska cena. Turbinę należy jak najszybciej naprawić. Jazda autem, którego turbina nie jest sprawna może spowodować poważne usterki nie tylko w samym układzie, ale również i w pozostałych częściach samochodowych.

Jako doświadczony mechanik zalecam wszystkim regenerację turbin w samochodach. Dzięki temu będziemy mieć gwarancję bezpiecznej jazdy. Najlepiej zrobić to w warsztacie. Profesjonalnie przeprowadzona regeneracja pozwala na osiągnięcie pełnej sprawności samochodu.

Czy można samemu regenerować turbinę?
Przewiń na górę