Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Ekspert zadba o bezpieczeństwo

Jestem właścicielem dużego kompleksu magazynowego. Podnajmuję powierzchnię magazynową oraz sprzęt kilku dużym markom odzieżowym, działającym na polskim i zagranicznym rynku. Zależy mi na tym, żeby zapewnić moim pracownikom i klientom najwyższą jakość pracy.

Przegląd regałów to konieczność

przeglądy eksperckie regałów magazynowychDlatego ze szczególną uwagą dbam o bezpieczeństwo w mojej firmie. Kilka lat temu kupiłem najwyższej jakości sprzęt i wyposażenie do moich magazynów, ponieważ jest to inwestycja, która szybko się zwróci i pozwoli na zminimalizowanie kosztów konserwacji. Polskie prawo zobowiązuje mnie do tego, żebym co roku przeprowadził przeglądy eksperckie regałów magazynowych, ze względów bezpieczeństwa. Dla pewności, że wszystko jest w porządku, zamawiam przeglądy z wykorzystaniem podnośnika, do dokładnego sprawdzenia każdego regału. Zazwyczaj przeglądy są dokonywane z posadzki, co może sprawić, że pewne usterki zostaną przeoczone. Przeglądy potwierdzają, że inwestycja w wyposażenie wysokiej jakości się opłaca. W ciągu kilkunastu lat mojej działalności, każdego roku większość moich regałów otrzymuje zielone oznaczenie. Oznacza to, że wszystko jest z nimi w porządku. Tylko kilka razy zdarzyło się, że któryś regał otrzymał żółte oznaczenie, zwykle dotyczyło to drobnych usterek. Firma ekspercka, z usług której korzystam, oferuje także naprawę regałów, dlatego wraz z raportem stanu wyposażenia, od razu otrzymuję cennik napraw. Dzięki temu oszczędzam czas i pieniądze, które musiałbym zainwestować w poszukiwania serwisu naprawczego godnego zaufania.

Raport ekspercki z przeglądu regałów jest poświadczeniem dobrego stanu wyposażenia, oraz zabezpieczeniem w razie wypadku na magazynie. Większość firm ubezpieczeniowych wstrzymuje wypłaty odszkodowań, jeśli nie przedstawi się dowodu wykonania przeglądu regałów.

Ekspert zadba o bezpieczeństwo
Przewiń na górę