Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Interesujące zajęcia ceramiczne

W tym roku moja córka w końcu poszła do przedszkola. Na początku nie było łatwo – ani jej ani mi, ale teraz już się przyzwyczaiła i bardzo dobrze się ta czuje i spędza dobrze czas. Strasznie cieszę się, że udało mi się zapisać moją córkę do tego konkretnego przedszkola. Nie dosyć, że znajduje się ono bardzo blisko naszego domu to jeszcze jest to po prostu bardzo dobra placówka.

W przedszkolu prowadzone są różne ciekawe zajęcia

zajęcia ceramiczne w przedszkoluPrzedszkole, do którego chodzi moja córka podoba mi się z wielu względów. Jednym z nich jest to, że często dzieci mogą tam uczestniczyć w warsztatach, które rozwijają ich kreatywność. Przykładowo, na początku roku moja córka miała okazje brać udział w bardzo ciekawych warsztatach, a mianowicie zapisałam ją na zajęcia ceramiczne w przedszkolu. Jako, że tworzenie ceramiki wcale nie jest takie proste zajęcia te trwały przez cały miesiąc. Razem odbyło się sześć zajęć, na których dzieci uczyły się nie tylko tworzyć ale też w prosty sposób została im przekazana teoria np. o różnych rodzajach gliny oraz uczą się jakie techniki są stosowane przez profesjonalistów. Podobało mi się to, że warsztaty te były dostosowane do wieku dzieci i ich zdolności. W czasie pierwszych praktycznych zajęć dzieci mogły stworzyć cokolwiek chciały i wykorzystać swoją wyobraźnie. Z kolejnych zajęć już moja córka przyniosła do domu bardzo fajny talerzyk oraz kubeczek.

Oprócz różnych zajęć, w których miała okazję brać udział moja córeczka w jej przedszkolu podoba mi się też profesjonalna kadra, która naprawdę świetnie dogaduje się z dziećmi i jest dla nich niesamowicie miła. Jakość opieki nad dziećmi jest dla mnie najważniejsza, a w tym przedszkolu jest ona na bardzo wysokim poziomie. Nawet wyposażenie tego miejsca jest bardzo ładne i nowoczesne.

Interesujące zajęcia ceramiczne
Przewiń na górę