Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Jaką kartę graficzną kupić?

Dawno już minęły czasy, kiedy najtańsze komputery mogły sobie z łatwością poradzić z każdą grą. Dziś co chwila oglądamy filmiki w których gracze pokazują swój sprzęt za ogromne sumy, a tymczasem możemy mieć świetnego kompa w naprawdę niskiej cenie!

Najlepsze karty przeznaczone do gier

gtx 1060 6 gbNie oszukujmy się, komputer zakupiony w przeciętnej cenie sześć lat temu dzisiaj nie uciągnie na maksymalnych ustawieniach żadnej, nowoczesnej gry. Wymagania gier z roku na rok rosną i nie ma się czemu dziwić, ani też nie powinniśmy się złościć, albowiem w zamian dostajemy naprawdę niesamowitą jakość rozrywki, a w tym oczywiście i obrazu. Czasami nam się wydaje, że komputer tnie grę ponieważ jest za słaby, ale w najczęściej winowajcą tego jest po prostu procesor, lub karta graficzna, a te możemy wymienić za znacznie niższą cenę niźli w przypadku, gdybyśmy chcieli składać kompa od zera. GTX 1060 6 gb jest potężną kartą graficzną, która da nam satysfakcję zarówno dzisiaj, jak i za kilka lat. Jest to jedna z najlepszych obecnie na rynku graficznych kart, która bez problemu poradzi sobie z najbardziej wymagającymi grami, jakie dotychczas powstały, ale i nie tylko! Karta ta pozwala na płynną rozrywkę również z użyciem okularów VR! Biorąc pod uwagę jej cenę rynkową oraz parametry, rewelacyjne chłodzenie i możliwość cieszenia się wirtualną rzeczywistością, kwota wydaje się nawet śmiesznie niska! 

Pamiętajmy, że karta graficzna jest, czy raczej powinna być, inwestycją na długie lata. Oczywiście możemy podjąć się zakupu czegoś słabszego i tańszego, ale musimy liczyć się z faktem, że za rok ponownie będziemy zmuszeni ją wymienić. Wobec tego naprawdę lepiej zainwestować raz, a porządnie i móc cieszyć się najwyższymi detalami w grze oraz płynną rozrywką przez naprawdę bardzo długi okres czasu. 

Jaką kartę graficzną kupić?
Przewiń na górę