Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Jakie auto wypożyczyć?

W prowadzeniu firmy bardzo często niezbędne jest posiadanie pojazdu samochodowego, aby umożliwić sprawne jej działanie. W szczególności w usługach handlowych przy konieczności przewożenia różnorodnego towaru niezbędne są samochody do tego celu przystosowane.

Co zrobić, żeby wypożyczyć samochód dostawczy?

wypożyczalnia samochodówCzęstokroć wypożyczalnia samochodów dostawczych jest ratunkiem dla wielu początkujących handlowców, którzy nie maja jeszcze środków na zakup własnego pojazdu czy skorzystania z usług leasingu. Nie zawsze zdolność kredytowa pozwala na uzyskanie kredytu na zakup samochodu. Wypożyczalnia samochodów jest więc doskonałym rozwiązaniem, nie generującym zbyt wysokich kosztów. Wynajem samochodów to ponoszona oplata nawet za rok podpisania umowy z wypożyczalnią w granicach od 2000,- do 3000,- złotych. Wypożyczalnie dysponują szeroką gamą pojazdów dostawczych zarówno skrzyniowych jak i plandekowych, furgonów, ciężarówek i półciężarówek, a nawet przeznaczonych do specjalistycznych przewozów żywności – samochodów chłodni. Wypożyczalnie oferują także przyczepy, w których określone towary można transportować. Dodatkowymi usługami jakie można uzyskać w wypożyczalniach są usługi związane z przeprowadzkami. Firma zapewnia duży, przystosowany do przewozu mebli i innych elementów wyposażenia mieszkania (pralka, lodówka) samochód. W zakresie usługi jest także załadowywanie i wyładowywanie na miejscu przeznaczenia mebli i pozostałego sprzętu, pod warunkiem właściwego ich zabezpieczenia i zapakowania. Jest także możliwość wnoszenia na piętro na przykład w przypadku braku windy. Naturalnie każda z tych dodatkowych usług jest dodatkowo płatna, a stawka zazwyczaj jest określana za godzinę, w granicach 100,- złotych.

Generalnie wypożyczalnie samochodów z wielu względów są na rynku usług bardzo przydatne. Nie tylko dla początkujących właścicieli firm, którzy mogą się skupić na swojej działalności, odkładając zakup samochodu na nieco dalszy plan i w miarę uzyskania na ten cel środków, ale także dla wielu prywatnych osób, mających potrzebę wykonania przewozu.

Jakie auto wypożyczyć?
Przewiń na górę