Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Kanapka z masłem orzechowym była pyszna

Po Olę przychodzę codziennie i razem zawsze idziemy do szkoły. Jej mama bardzo mnie polubiła i zawsze jest dla mnie miła. Ola jest moją najlepszą koleżanką i cieszę się, że się przyjaźnimy. Ostatnio zaś jej mama na prawdę mnie zaskoczyła.

Nigdy nie zapomnę smaku tego pysznego masła z orzechów

pyszne masło z orzechów laskowychKiedy przyszedłem po Olę, żeby iść razem do szkoły  to byłem nieco szybciej. Chciałem jeszcze przepisać pracę domową z matematyki, bo nie zdążyłem zrobić. Ola akurat jadła śniadanie a jej mama zapytała czy zjem z nimi. Miała przygotowane pyszne masło z orzechów laskowych i zaoferowała mi kanapkę. Lubię takie rzeczy a moja mama rzadko kupuje coś takiego. Chętnie się zgodziłem i mama Oli zrobiła mi kanapkę i dała sok pomarańczowy. Jeszcze nigdy w życiu nie jadłem takiej pysznej kanapki i zapewne tego smaku nie zapomnę do końca życia. To pyszne masło z orzechów laskowych tak mi smakowało, że zjadłem trzy kanapki. To już mam gwarantowane, że śniadania w szkole nie zjem. Po lekcjach jak wrócę do domu to poproszę mamę, ażeby też kupiła takie masło orzechowe, bo jest bardzo smaczne i dodaje mnóstwo energii. Na lekcjach byłem wyjątkowo aktywny i zrozumiałem już dlaczego Olka zawsze jest taka przygotowana. Nawet na zajęciach z matematyki sobie dziś świetnie poradziłem. Jestem pewny, że stoi za tym to pyszne masło z orzechów laskowych, które dodało mi tyle energii. Po lekcjach poszedłem prosto do domu. Od razu o wszystkim opowiedziałem mamie a ocena bardzo dobra z matematyki była potwierdzeniem moich słów.

Mama dała się namówić i teraz kupuje regularnie takie masło. Cała rodzina chętnie je kanapki i nie tylko, na których jest to masło z orzechów. Moje oceny się poprawiły a wszystko dzięki zwiększonej koncentracji. Tego właśnie mi było trzeba.

Kanapka z masłem orzechowym była pyszna
Przewiń na górę