Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Kocyk minky bezpieczny dla malucha

Dużo młodych rodziców zastanawia się, który kocyk będzie odpowiedni dla ich dziecka. Bardzo często boją się, że kocyki, które sprzedawane są w sklepach podrażnią skórę ich malucha. Dlatego też przed zakupem czytają bardzo dużo artykułów oraz opinii na temat konkretnego modelu.

Kocyk, który nie podrażnia skóry malucha?

kocyki dla niemowląt minkyWszystkie produkty, które przeznaczone są dla niemowlaków muszą być poddane różnym testom, które potwierdzą, że dany produkt nadaje się dla noworodka. Są to tak zwane atesty i certyfikaty. Każdy rodzic przed zakupem sprawdza, czy interesujący go produkt ma taki certyfikat. Tak samo jest z kocykami. Mają one bowiem kontakt z naga skórą maleństwa a więc rodzice chcą mieć pewność, że materiał, z którego koc jest wykonany nie podróżni skóry malucha. Kocyki dla niemowląt minky, dają taką gwarancję. Są one wykonane ze specjalnego, nowego rodzaju tkaniny, który nie powoduje podrażnień. Są to koce hipoalergiczne – a więc w stu procentach bezpieczne dla najmłodszych. Nie trzeba również martwić się czy kocyk zniszczy się w praniu – materiał minky jest odporny nawet na wysokie temperatury a więc odporny jest na wszelkie zniszczenia podczas prania. Dodatkowym atutem tych kocyków jest szeroki wachlarz kolorów i wzorów, w jakich są dostępne. Dlatego też z pewnością każdy znajdzie odpowiedni model, który idealnie będzie pasował zarówno do łóżeczka, jak i do wózka. Kocyki minky są produkowane w Polsce a więc decydując się na zakup, wspieramy własny rynek produkcyjny.

Kocyk dla niemowląt, to jeden z niezbędnych elementów, jeśli chodzi o wyprawkę dla noworodka. Decydując się na zakup konkretnego modelu, warto przeczytać opinię innych rodziców oraz co najważniejsze- czy interesujący nas produkt posiada wszystkie potrzebne certyfikaty.

Kocyk minky bezpieczny dla malucha
Przewiń na górę