Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Najlepsza oferta metalowych regałów sklepowych

Proponowane przez naszą firmę, regały sklepowe mają szerokie zastosowanie. Możemy je wykorzystać m.in. w drogeriach, sklepach spożywczych, marketach i supermarketach, sklepach na stacji benzynowej, sklepach przemysłowych oraz na stoiskach handlowych. Regały do sklepu mogą mieć różną szerokość, wysokość i głębokość.

Różne rodzaje regałów metalowych i ich najwięksie nabywcy

regały metaloweOferta wybarwienia płyt jest bardzo szeroka i atrakcyjna. Dzięki temu wygląd i klimat każdego sklepu może stać się oryginalny, unikalny, wyjątkowy i niepowtarzalny. Z kolei regały metalowe sklepowe wykorzystywane są m.in. w warzywniakach. Mogą posiadać w plecach lustra. Do wyposażenia standardowego tego typu regału należy: rurkowy ruszt na skrzynkę, kosze z przegrodą na warzywa i owoce, lustra, baldachim z odpowiednim oświetleniem oraz skos wyposażony w lustro. Natomiast w skład dodatkowego wyposażenia może wchodzić m.in.: ciąg regałów i ruszty na skrzynki. Regały sklepowe naszej produkcji stosowane są przede wszystkim w następujących sklepach i supermarketach: Rossmann, Tesco, Bomi, Real oraz Społem. Nasza firma oferuje szeroki wybór produktów, które są bardzo wysokiej jakości. Czyni nas to liderem w naszej branży. Potrafimy dopasować wyposażenie do indywidualnych potrzeb i preferencji danego klienta.

Regały sklepowe metalowe wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością na wszelkiego rodzaju obciążenia i uszkodzenia. Dlatego idealnie nadają się do długotrwałego użytkowania. Kierowane są głównie do sklepów charakteryzującym się dużym natężeniem ruchu oraz szerokim asortymentem.

Najlepsza oferta metalowych regałów sklepowych
Przewiń na górę