Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Najlepsze serum w dobrej cenie

 

Moja koleżanka skończyła niedawno czterdzieści lat. Jest ona bardzo elegancką i zadbaną kobieta. Zawsze ma pofarbowane i nienagannie ułożone włosy. Nie pamiętam też żebym widziała ją bez makijażu. Jednak gdy się z nią ostatnio widziałam powiedziała mi, że nigdy nie używała żadnych kremów do twarzy.

Zakup dobrego preparatu do twarzy

serum nawilżające do twarzy z kwasem hialuronowymUważa ona bowiem, że nie mają one żadnego wpływu na cerę. Ja mam zupełnie inne zdanie na ten temat i już od lat kupuję sprawdzone przez ze mnie kremy. Jednak gdy zaprosiła mnie na swoje urodziny wiedziałam od razu co jej kupie. Chciałam bardzo żeby coś wypróbowała i dopiero potem wyraziła swoją opinię. kupiłam jej serum nawilżające do twarzy z kwasem hialuronowym w jednym ze sklepów internetowych. Dawno już zauważyłam, że te produkty są tańsze gdy kupuje się je w sieci niż w sklepach stacjonarnych. Gdy otrzymałam przesyłkę, zapakowałam ładnie serum i udałam się do koleżanki. Była trochę zaskoczona tym co ode mnie dostała. Powiedziałam jej tylko, że ma nie być uprzedzona i proszę ją tylko żeby wypróbowała ten preparat przez jakiś czas. Miałam nadzieję, że to zrobi. Koleżanka zadzwoniła do mnie jakiś tydzień od naszego spotkania. Powiedziała mi, że skoro dostała to serum to postanowiła je wypróbować. I już po tygodniu stosowania miała jakieś wnioski. Powiedziała mi, że nie spodziewała się tego, że jej skóra zostanie tak szybko wygładzona i nawilżona. Do tej pory miała raczej suchą skórę, i często przez to makijaż nie wyglądał tak dobrze jakby chciała.

Teraz jest zachwycona bo jej problemy się skończyły. Powiedziałam, że dopiero gdy zacznie stosować dłużej to serum to zauważy, że jej skóra twarzy będzie bardziej napięta i rozświetlona. Koleżanka powiedziała mi, że wciągu tygodnia zmieniła zdanie o preparatach do twarzy. 

 

Najlepsze serum w dobrej cenie
Przewiń na górę