Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Najlepszej jakości plecaki dla pierwszoklasistów

Mała mieścina w której zamieszkuję od urodzenia nie pozwalała do niedawna zbytnio na rozwój własnego przedsiębiorstwa. Nie chciałam jednak stąd wyjeżdżać, ponieważ kocham to miejsce całym sercem. 

Doskonałe plecaki z mojego sklepu

plecak dla pierwszoklasisty herlitzJeszcze do niedawna dzieciaki dojeżdżały do szkoły znajdującej się w pobliskim, większym mieście. Jednakże kilka lat temu nasz burmistrz poinformował, że odnowią starą i nieużywaną szkołę, jaka stoi w naszej miejscowości i otworzy szkołę podstawową. Ta opcja spodobała się wszystkim rodzicom do takiego stopnia, iż każdy z nich pomagał przy remoncie. Dzięki temu już w przeciągu roku szkoła nadawała się do otwarcia, a dzieciaki mogły zacząć do niej uczęszczać. Ja natomiast stwierdziłam, że otwarcie małego sklepiku z artykułami szkolnymi może okazać się rewelacyjnym pomysłem. Oprócz podstawowych przyrządów, jakie są niezbędne dzieciakowi każdego dnia w szkole skupiłam się głównie na ofercie związanej z plecakami. Wiadomo, że plecaki dla najmłodszych muszą być jak najlepszej jakości i dbać przede wszystkim o to, aby plecy tak młodych osób nie doznały żadnego skrzywienia, dlatego właśnie postawiłam na sprawdzoną markę. Plecak dla pierwszoklasisty herlitz, jaki trzy lata temu kupiłam mojej córce sprawdził się w stu procentach. Podczas, gdy inne dzieci musiały swoje plecaczki wymieniać co roku, plecak mojej córki wydawał się być niezniszczalny. Zważywszy na to, że małe dzieci niezbyt dbają o swoje rzeczy i z pewnością moja córka nie raz rzucała plecakiem, on sam po trzech latach wciąż wygląda niemalże, jak nowy. Jego plecki są sztywne, jak w momencie zakupienia, a kolory nie wyblakły. Z tego właśnie powodu zdecydowałam, że ta marka będzie górowała u mnie w sklepie, jeśli chodzi o plecaki. Do tego zamówiłam również całe zestawy, jak piórniki, pojemniki na śniadanie, czy też worki na wf. 

Wieść o jakości plecaków szybko rozeszła się po mieście i do mojego sklepu zaczęło przybywać coraz więcej zadowolonych rodziców nie tylko z miasta, ale również z okolicznych wsi. Rodzice zachwyceni jakością marki herlitz chętnie kupowali produkty tej firmy, a dzieci ucieszone, że na plecakach widnieją ich ukochane postacie z filmów, czy kreskówek często nie mogły się zdecydować, który plecak podoba im się bardziej! 

Najlepszej jakości plecaki dla pierwszoklasistów
Przewiń na górę