Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Niezapomniana sesja ciążowa

Ciąża jest bez wątpienia niezwykle wyjątkowym etapem w życiu każdej kobiety, a jak powszechnie wiadomo takie momenty w naszym życiu warto uwieczniać na zdjęciach w celu stworzenia niezapomnianej pamiątki zarówno dla rodziców, dziadków, jak i oczywiście dla dzieci. Teoretycznie każdy z nas może zrobić sobie takie zdjęcia telefonem komórkowym, niemniej warto również pomyśleć o profesjonalnej sesji ciążowej.

Pamiątka w postaci zdjęć brzuszkowych 

zdjęcia brzuszkowe warszawaDziś każdy z nas robi codziennie dużo zdjęć swoim telefonem i z pewnością niejedna mama w ten sposób dokumentuje przebieg swojej ciąży, aby mieć w przyszłości pamiątkę zarówno dla siebie, jak i oczywiście dla swojego dziecka. Choć jest to oczywiście świetny sposób na to, aby uwiecznić przebieg naszej ciąży to jednak biorąc pod uwagę to, jak bardzo jest to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety warto umówić się także na profesjonalne zdjęcia brzuszkowe Warszawa posiada wielu doskonałych fotografów specjalizujących się właśnie w tego typu sesjach. Najlepiej jest wykonywać takie sesje w trzecim trymestrze ciąży, kiedy brzuszek jest już znacząco zaokrąglony, a przyszła mama czuje się dobrze, a zmęczenie nie jest jeszcze tak widoczne na ciele. Pamiętajmy także o tym, aby umawiać się z fotografem na dwa tygodnie przed terminem w jakim chcielibyśmy wykonać zdjęcia ponieważ wówczas mamy największe szanse na to, że interesujący nas termin będzie dostępny.

Nie zapominajmy również o tym, aby wcześniej poświęcić nieco czasu na przegląd portfolio różnych artystów ponieważ każdy z nich ma swój własny styl wykonywania zdjęć dlatego pomimo pozytywnych opinii w internecie, prace jakiegoś popularnego fotografa mogą nam przypaść mniej do gustu niż na przykład takiego, który dopiero wkracza na rynek. To nam na się sesja podobać, więc to własnym gustem powinniśmy się kierować właśnie przy takim wyborze.

Niezapomniana sesja ciążowa
Przewiń na górę