Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Nowoczesne dodatku w mieszkaniu

Jeśli klasyczne ozdoby ścienne w postaci ramek ze zdjęciami i obramowanych grafik lub obrazów, czy też często napotykanych antyram z dowolnym wypełnieniem nas nie interesują, warto wybrać jedno z nowoczesnych rozwiązań, które oferują sklepy z wyposażeniem wnętrz. Ciekawie przystrojone ściany potrafią zmienić charakter całego pomieszczenia, warto więc aby ich zakup był przemyślany. 

Grafiki, obrazy i zdjęcia na szkle 

grafiki na szkleSzkło jest materiałem, które zawsze będzie niezbędnym elementem wystroju mieszkania, ale też zawsze będzie na topie, bowiem jego połysk i struktura kojarzą się z klasyczną elegancją i nowoczesnością. Wykorzystanie szkła do tworzenia obrazów jest nowym pomysłem, który cieszy się dużą popularnością. Grafiki na szkle, które mogą wyglądać tak jak sobie tego zażyczymy, możemy wykorzystać w każdym pomieszczeniu naszego mieszkania. W salonie mogą obejmować całą ścianę i tworzyć niezwykły, szklany pejzaż sprawiając, że mieszkanie będzie przypominało luksusowy apartament. W kuchni natomiast można je wykorzystać zamiast klasycznych kafelek znajdujących się nad blatami – będą chronić ściany przed zniszczeniami, a ich nowoczesny wygląd, dowolna grafika i połączenie z odpowiednim oświetleniem sprawią, że kuchnia będzie wyglądać nowocześnie i elegancko. Grafiki na szkle sprawdzają się również w łazience, bowiem tam idealnie wkomponują się w błyszczące kafelki i lustra. 

Nowoczesne technologie pozwalają cieszyć się rozwiązaniami, o których jeszcze nie tak dawno mogliśmy tylko pomarzyć. Drukowanie na szkle jest nową formą sztuki i stanowią doskonałe dodatki do nowoczesnych i eleganckich wnętrz, a ich funkcjonalność i praktyczność pozwalają na wykorzystanie w niemal każdej przestrzeni, począwszy od sypialni, a na łazience i kuchni kończąc. 

Nowoczesne dodatku w mieszkaniu
Przewiń na górę