Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Nowość w sprzedaży – dron

Na pewno każdy z was jest ciekawy co to za nowość jest aktualnie na rynku. Sklep z dronami oferuje nowość a dokładnie drób służący głównie do wyścigu. Jest to bardzo fajna zabawa nie tyło dla dzieci. Nie wszędzie można go zakupić jak na razie trzeba czekać aż będzie w sprzedaży. Za pewne mnóstwo osób chciałoby go wypróbować. Nazywa się Hexacopter Gemini TBS.

Najlepsze drony na rynku

dronJest to urządzenie o maluch rozmiarach. Co jest jego plusem nie będę ciężki do transportu. Ani nie zajmuje dużo miejsca. Ale co najważniejsze im mniejszy tym szybciej może się poruszać a na tym najbardziej polega w wyścigach. Został wyprodukowany przed firmę Team Black Sheep. Bardzo ciekawa nazwa firmy. Drużyna czarnej owcy. Posiada z przodu silniki oraz aerodynamiczne skorupę co czyni go jeszcze szybszym zawodnikiem. Lecz nie jest to jedynie urządzenie do wyścigu. Oprócz tego dron mjx x102h  ma funkcję taka jaka posiadają chyba każde drony filmowanie. Czyli jest to dron z kamerą. Może nie będzie to najlepsza jakość filmu. Ale nie możemy oczekiwać wszystkiego od tak małego urządzenia. Quadrocopter ten posiada wbudowaną kamerę FPV oraz kamerę HD. Co na takie urządzenie jest bardzo dużym plusem. Budowa może nie jest najlepszej jakości aczkolwiek jest przystosowana do szybkiej naprawy. Posiada sześć sztuk silników oraz Śmigiel również taka sama ilość.

Nie jest on jednak przystosowany do długich lotów gdyż może lecieć góra do 15 minut. Zasięg ma dość spory bo nawet do 2km. Nie można latać nim jak jest temperatura poniżej zera gdyż wtedy występuje ryzyko zepsucia sprzęty. Ale można nim latać nawet jak jest plus 30 na termometrze. Waży malutko bo jedynie 370 gramów.

Nowość w sprzedaży – dron
Przewiń na górę