Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

O metodach skutecznej depilacji – Light Sheer

Gładka skóra to od zawsze synonim atrakcyjności, dbania o siebie i piękna. Choć wynaleziono wiele sposobów na pozbycie się z niej niechcianych włosków – wszystkie stosowane dotąd metody były zazwyczaj mało efektywne, niedokładne, czasem bolesne, a często powodowały skutki uboczne w postaci podrażnień lub gęstego odrostu.

Epilacja laserem diodowym

light sheerNowoczesną i godną polecenia metodą pozbywania się niechcianego i nieestetycznego owłosienia ze skóry jest oddziaływanie laserem diodowym. W przypadku epilacji tym wyspecjalizowanym urządzeniem – wiązka światła o odpowiedniej długości, a także stosowany podczas zabiegu ucisk udarzają w żywe części włosa oraz wspomagające je naczynia krwionośne, nie powodując ich podrażnienia, ale stopniowe obumieranie i niszczenie. Zasadą działania w przypadku Light Sheer nie są szkodliwe substancje chemiczne, ale absorbcja światła przez fotoreceptor włosa, który podczas zabiegu pochłania duże promieniowanie. Choć skóra po epilacji może być odrobinę zaczerwieniona i przez pewien czas wymaga bardziej delikatnej pielęgnacji oraz ostrożności w eksponowaniu na promieniowanie UV, to jednak okres rekonwalescencji ogranicza się zazwyczaj do kilkunastu dni, a pożądane efekty epilacji mogą utrzymywać się nawet do kilkunastu miesięcy. Wyraźne skutki działania lasera widać już po pierwszym zastosowaniu, lecz dla jeszcze lepszego i pełniejszego rezultatu po upływie pewnego czasu zabieg należy powtórzyć.  

Poszukując trwałych i skutecznych sposobów na usunięcie włosków ze skóry, dobrze zdecydować się na zabieg laserem diodowym. Tylko tak zaawansowane i wyjątkowo specjalistyczne urządzenie kosmetyczne  zagwarantuje nam satysfakcjonujący efekt epilacji, ale też znacznie ograniczy niechciane skutki uboczne dotyczące skóry.

O metodach skutecznej depilacji – Light Sheer
Przewiń na górę