Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Oryginalne i uniwersalne tapety

Otworzenie nowej firmy pochłonęło mnie tak bardzo, iż całkowicie zapomniałam o równie ważnej kwestii, jaką jest wystrój mojego biura. Gdzieś z tyłu głowy pamiętałam, że muszę je jeszcze wyremontować, lecz niestety dotarło to do mnie dosyć późno i wówczas, kiedy moje finanse nieco się skurczyły.

Przepiękne tapety Vlies

tapeta vliesWszystkie kwestie związane z otwarciem firmy pochłonęły niemalże cały zaoszczędzony przeze mnie budżet właśnie na ten cel. Dlatego właśnie kiedy dotarło do mnie, że przecież muszę jeszcze wyremontować swoje biuro, początkowo wpadłam nieco w panikę. Nie miałam już zbyt wiele środków na koncie i już obawiałam się tego, że swoich pierwszych klientów będę zmuszona powitać w obskurnym, starym pomieszczeniu. Szukając w internecie czegoś, co by mnie wówczas uratowało moim oczom ukazała się tapeta Vlies. Od razu urzekło mnie piękno, a jednocześnie prostota tych tapet, które pomimo swojej delikatności znacznie odznaczały się na tle innych tapet. Szczególnie jedna z nich przypadła mi do gustu. Miała szare barwy i delikatny, jak gdyby koronkowy wzorek wytłaczany. W dodatku cena tapety wcale nie okazała się najwyższa i jak najbardziej wpasowywała się w mój budżet. Wpadłam także na pomysł, aby tapetę tę nakleić jedynie na jedną ścianę, a resztę ścian pomalować w moim ulubionym, purpurowym odcieniu. Tapeta w praktyce okazała się także dziecinnie prosta, jeśli chodzi o jej klejenie. To już nie była ta stara jakość tapet, które ciężko było nałożyć na ścianę i cały proces przypominał raczej świetną zabawę, aniżeli jakąś uporczywą czynność.

Efekt całości dosłownie wbił mnie w ziemię i to pozytywnie! Tapeta przepięknie kontrastowała na tle fioletowych ścian, a nawet wydawała się przy nich nieco srebrzysta. Doskonale wpasowała się w charakter mojej działalności zajmującej się wystrojem wnętrz, a także pomieszczenie biurowe zaczęło oddawać moją własna wizję oraz duszę artystyczną. 

Oryginalne i uniwersalne tapety
Przewiń na górę