Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Otwarłem nowoczesną klinikę biorezonansu w Szczecinie

Odkąd tylko potrafię sięgnąć swoją pamięcią to zajmuje się medycyną, która określana jest jako alternatywna. Chociaż zupełnie nie wiem czemu tak jest, bo z moich wieloletnich badań jednoznacznie wynika, że taka medycyna właśnie jest najskuteczniejsza. Osobiście pasjonuję się od lat biorezonansem i uważam, że to bezpieczna i skuteczna metoda lecznicza i diagnostyczna.

Swoją klinikę otwarłem blisko zachodniej granicy

klinika biorezonanasu szczecinW naszym kraju nie wszyscy jeszcze wiedzą czym jest biorezonans. Tą nadzwyczaj bezpieczną metodę leczenia opracowano za naszą zachodnią granicą już w latach osiemdziesiątych i od tamtego czasu jest ona tam stosowana i praktykowana. To właśnie w kraju naszych zachodnich sąsiadów zgłębiałem tajniki biorezonansu magnetycznego i to właśnie stamtąd ściągnąłem do Polski pierwsze urządzenia do emisji napięcia i pola magnetycznego o właściwościach leczniczych. A kilka dni temu swoje otwarcie miała moja nowoczesna klinika biorezonanasu Szczecin to miasto, które w zupełnie naturalny sposób wybrałem na jej lokalizację. Swoją klinikę otwarłem celowo przy zachodniej granicy, bo to właśnie ten kraj należy przecież to głównych zwolenników tej metody diagnostycznej i leczniczej. W mojej klinice można wykonać badania biorezonansem jak i kompleksowe leczenie wielu rodzajów schorzeń. Zatrudniłem wybitnych specjalistów, którzy potrafią wykonywać najbardziej wymagające badania diagnostyczne.

Nie ma na tą chwilę drugiej takiej kliniki jak ta, którą właśnie otwarłem. Jestem bardzo dumny ze swojego osiągnięcia. Widzę, że biorezonans to metoda, która w naszym kraju cieszy się coraz większym uznaniem. Jak każdy rodzaj medycyny ma ona swoich zwolenników i wyznawców. Cieszę się, że mogę uczestniczyć w procesie popularyzacji biorezonansu w naszym kraju.

Otwarłem nowoczesną klinikę biorezonansu w Szczecinie
Przewiń na górę