Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Pojazd na akumulator dla dziecka

Każde dziecko ma z pewnością mnóstwo zabawek w domu, a także rower, czy hulajnogę. Maluchy lubią aktywność na świeżym powietrzu, więc świetną zabawką dla nich będzie samochód na akumulator, którym będą mogły jeździć w trakcie spacerów.

Ja szybko jeżdżą samochody na akumulator?

duże auta na akumulator dla dzieciZabawki elektryczne, czy zdalnie sterowane są dozwolona dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Jazda takim samochodem z pewnością będzie dla każdego dziecka wielką frajdą. Są to modele, które mogą jednocześnie przewozić dwójkę dzieci, więc jeżeli mamy dzieci w podobnym wieku, to oboje mogą jednocześnie jechać autem na spacer. Duże auta na akumulator dla dzieci są na tyle pojemne, że maluchy mają sporo miejsca w kabinie i mogą też swoje rzeczy schować do małego bagażnika. Dostępne na rynku modele aut są wiernymi kopiami tych, które można spotkać na ulicy. Posiadają klakson wiernie naśladujący dźwięk prawdziwego, lusterka boczne, pasy bezpieczeństwa dla kierowcy i pasażera oraz światła przednie i tylne. Takim pojazdem dzieci mogą jeździć z prędkością maksymalnie dwudziestu kilometrów na godzinę. Z przodu i z tyłu samochód został wyposażony w specjalny, wzmacniany zderzak, zabezpieczający dzieci przed ewentualnymi urazami w wyniku zderzenia z przeszkodą. Cała karoseria samochodu na akumulator została wytworzona z wytrzymałego plastiku, natomiast gumowe koła wraz z amortyzatorami zapewniają miękką jazdę po nierównym terenie. W razie potrzeby, gdyby dziecko nie miało ochoty kierować samochodem, rodzic może nim zdalnie sterować.

Duże auta są bardzo wygodne dla jednego, ale też dla dwójki dzieci. Mogą sobie wyprostować nóżki, a nawet rozłożyć fotele. W sprzedaży znajdziemy modele aut dedykowane dziewczynkom i chłopcom, dlatego bez problemu każde dziecko znajdzie pojazd dla siebie.

Pojazd na akumulator dla dziecka
Przewiń na górę