Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Półbuty skórzane przetrwały lata

półbuty skórzane damskie

Kilka dni temu byłam w odwiedzinach u swojego dziadka i babci. Bardzo lubię do nich jeździć. Często dziadek opowiada mi różne historie ze swojego życia, opowiada mi o historii, naszej rodzinie, a w tym czasie babcia kończy piec najlepsze ciasteczka na świecie i przynosi nam po kubku herbaty.

Drogie ale solidne półbuty skórzane damskie

półbuty skórzane damskieTakie rodzinne spędzanie czasu bardzo lubię i zawsze nie mogę się już doczekać kolejnego spotkania. Niestety, nie odwiedzam ich tak często jak bym tego chciała, bo moja praca jest bardzo absorbująca, w tygodniu nie mam kiedy się do nich wybrać, a w weekend muszę załatwiać inne sprawy, no i chciałabym także trochę odpocząć. Widujemy się zazwyczaj w święta, czy w inne dni wolne od pracy. Tak było i tym razem. Kiedy tylko weszłam do domu mój dziadek zauważył, że mam na nogach nowe półbuty skórzane damskie. Od tego zaczęła się jego historia. Jakieś dwadzieścia lat temu, kiedy przyszłam na świat dziadek kupił swoje buty. Odkładał na nie spore pieniądze, bo wtedy nie było tylu sklepów obuwniczych, gdzie za grosze, można kupić tanie buty. A jak wiadomo dobre półbuty skórzane męskie kosztują sporo. Była to jednak bardzo dobra inwestycja. Dziadek podszedł do szafy i wyciągnął te buty.

Rozpoznałam je, dziadek nadal je nosi. Nie mogłam uwierzyć, że te buty były aż takie trwałe. Dziadek powiedział, że to ręcznie szyte buty, najwyższej jakości naturalna skóra, taka co wieki przetrwa. Jak widać dobrze jest kupić coś dobrej jakości, nawet drogiego, ale co przetrwa wszystko i nadal będzie zdatne do użytku.

Półbuty skórzane przetrwały lata
Przewiń na górę