Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Poszukiwana laweta do zepsutego samochodu

Jak w każdy piątek wybrałam się z moim dzieckiem na zakupy do Ozorkowa. Mieszkamy w Słowiku i Ozorków jest miejscem, gdzie możemy zrobić większe zakupy na cały tydzień. Niestety tego dnia miałam pecha, ponieważ w drodze powrotnej zepsuł mi się samochód. Środek drogi, ja z malutkim dzieckiem. Chciało mi się wyć i płakać, jednak wiem, że nie przyniosłoby to żadnego efektu.

Szybka i fachowa pomoc drogowa w Ozorkowie

laweta ozorkówPo mojego męża nie miałam nawet co dzwonić. Pracuje on w Łodzi, więc zanim by do nas dojechał to dużo czasu by minęło. Postanowiłam, więc zamówić pomoc drogową. Dobrze, że nie straciłam zasięgu, w końcu na wsi wszystko może się zdarzyć. Wpisałam w internet hasło laweta ozorków i wyświetliło mi się kilka wyników. Dwa pierwsze były nietrafione, ponieważ Panowie poinformowali mnie, że mogą u nas być dopiero za jakieś dwie-trzy godziny. Na szczęście trzeci numer to był strzał w dziesiątkę. Pan był po piętnastu minutach. Przyjechał lawetą. Spojrzał również do samochodu, żeby zobaczyć co jest przyczyną usterki. Okazuje się, że spadł mi pasek klinowy. Wiem, że kiedyś do jego naprawy można było użyć rajstop, ale teraz chyba silniki są inaczej konstruowane niż dwadzieścia lat temu. Pan był bardzo miły i szybko wciągnął móc samochód na lawetę i zawiózł go do najbliższego mechanika. Całe szczęście, że mechanik był 500 metrów dalej, ponieważ nawet nie miałabym jak nas przetransportować z rocznym dzieckiem. Na szczęście taką odległość mogliśmy z moim synkiem spokojnie przejść. 

Ogólnie jestem zachwycona pomocą tego Pana. Mogę serdecznie polecić tą pomoc drogową. Nie dość, że laweta jest szybko dostępna bo mają ich kilka, to jeszcze taka fachowa obsługa. Zaskoczyła mnie również cena, ponieważ wyobrażałam sobie, że zapłacę niewiadomo ile za taką usługę, a tu miła niespodzianka.

Poszukiwana laweta do zepsutego samochodu
Przewiń na górę