Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Projektowanie domów w Opolu

 

Jestem architektem z wykształcenia i z zamiłowania. Mieszkam w Krakowie z mężem. Mąż dostał propozycję ciekawej i bardzo interesującej pracy w Opolu. Mieliśmy teraz problem co z tym zrobić. W Krakowie pracowałam w znanej, renomowanej pracowni architektonicznej. Trudno byłoby mi rozstać się z nią i z moimi przyjaciółmi w pracy.

Moja nowa praca projektowanie w Opolu

profesjonalne projektowanie budynków w opoluPo dwóch miesiącach rozmów, negocjacji z mężem podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu się do Opola. Musiałam tylko poszukać sobie nową pracę w moim zawodzie, który kocham. Udało mi się znaleźć agencję architektoniczną, w której się zatrudniłam. Od tej pory moja pracą było profesjonalne projektowanie budynków w Opolu. Miasto okazało się piękne, urokliwe, ciekawe. Bardzo je polubiłam, swoja pracę i nową agencję także. Projektowałam głównie domy jednorodzinne, osiedla zgodnie z upodobaniami naszych klientów. Kochałam projektować i mimo przeprowadzki poczułam energię, zapał i chęć do pracy. Na szczęście miałam dużo zleceń na projekty budynków, bardzo mnie to cieszyło, satysfakcjonowało. Agencja zapewniła mi profesjonalne narzędzia do projektowania, aranżacji. Moje projekty były oceniane pod kątem atrakcyjności i funkcjonalności. Wszystkie zostały ocenione bardzo wysoko. Byłam dumna i szczęśliwa. Cieszyłam się, że dzięki moim projektom w Oplu powstanie dużo oryginalnych, ciekawych i profesjonalnie zaprojektowanych budynków.

Praca w nowej agencji architektonicznej, w nowym mieście okazała się niezwykle ciekawa, interesująca i inspirująca. Swoje umiejętności poszerzałam na sympozjach, na które jeździłam z koleżeństwem z agencji. Projektowanie budynków stało się moją pasją. Patrząc jak powstają budynki według mojego projektu czuję się wyjątkowo. Jestem dumna, zadowolona.

 

Projektowanie domów w Opolu
Przewiń na górę