Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Prywatny gabinet neurochirurgiczny w Bydgoszczy

W Bydgoszczy powstał pierwszy prywatny szpital, który świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie. Pacjenci mają zapewnioną wszechstronną opiekę. W ostatnim czasie otwarto nawet oddział neurochirurgiczny, który zapewnia opiekę pacjentom ze schorzeniami układu nerwowego.

Prywatny szpital w Bydgoszczy przeprowadza operacje neurochirurgiczne

neurochirurg prywatnie w bydgoszczyNeurochirurgia zajmuje się diagnostyką i leczeniem operacyjnym chorób układu nerwowego. Do kręgu jej zainteresowań należą schorzenia w obrębie mózgu, kręgosłupa, rdzenia kręgowego i nerwów obwodowych. Od Neurochirurg prywatnie w Bydgoszczy przyjmuje w szpitalu, który jest jedną z pierwszych prywatnych placówek w województwie kujawsko-pomorskim. Oddział neurochirurgii oferuje kompleksową opiekę na różnych etapach leczenia. Placówka dysponuje nowoczesnym sprzętem i doskonale wyposażonymi salami operacyjnymi. Podczas operacji stosuje się najczęściej techniki mikrochirurgiczne, które zapewniają odpowiednią precyzję. Konsultacji lekarskich udzielają wybitni specjaliści z zakresu neurochirurgii. Przeprowadzają szczegółową diagnostykę, dokonują oceny stanu pacjenta i kwalifikują do leczenia małoinwazyjnego i operacyjnego. Pacjent może liczyć na fachową i troskliwą opiekę lekarską i pielęgniarską na każdym etapie leczenia. Układ nerwowy stanowi niezwykle delikatną materię, dlatego podczas operacji neurochirurgicznej należy działać wyjątkowo ostrożnie i precyzyjnie. Od jakiegoś czasu placówka ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki czemu pacjenci mogą skorzystać z bezpłatnego leczenia szpitalnego.

Prywatny szpital w Bydgoszczy może poszczycić się doskonałym wyposażeniem i świetnie przeszkoloną kadrą. Oddział neurochirurgiczny funkcjonuje według najwyższych standardów europejskich. Leczone są tutaj takie schorzenia jak choroba Parkinsona, urazy kręgosłupa oraz tętniaki.

Prywatny gabinet neurochirurgiczny w Bydgoszczy
Przewiń na górę