Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Przywiezienie stołowej porcelany z zagranicy

Uwielbiałam podróżować po świecie i zawsze przywoziłam sobie różne pamiątki. W jednym pokoju miałam wszystkie rzeczy i wyglądał on raczej jak muzeum, ale uwielbiałam się chwalić pamiątkami swoim znajomym. W ostatnim czasie odwiedziłam Australię, która była ciekawa.

Tani koszt zakupu porcelany w zagranicznym sklepie 

stołowa porcelana australijskaDo tej podróży szykowałam się przez dłuższy czas i byłam dzięki temu odpowiednio przygotowana. Nastawiłam się na zwiedzanie, ale też zamierzałam przywieść do kraju coś wyjątkowego. W jednym ze sklepików, który znalazłam w okolicy, dostępna była piękna i oryginalna stołowa porcelana australijska, którą koniecznie musiałam kupić. Taką pamiątkę bez problemu mogłam zabrać do Polski. Koszt stołowej porcelany był wyjątkowo niski, dlatego postanowiłam ją dokładnie sprawdzić. Wszystko się zgadzało i zakupiłam sobie komplet. Wybór był ogromny a porcelana dostępna była w różnych wzorach. Wybrałam zestaw w kwiaty, który prezentował się elegancko. Porcelana stołowa zapakowana była w karton, ale dokupiłam jeszcze folię bombelkową, żeby dodatkowo zabezpieczyć porcelanę w czasie podróży. Po powrocie do kraju od razu wszystko wypakowałam. Porcelana dotarła bez żadnego uszczerbku i mogłam się nią cieszyć. Nie zamierzałam wystawiać jej na pokaz, tylko z niej korzystać. Zawsze chciałam mieć oryginalną porcelanę stołową sprowadzoną z innego kraju i zrealizowałam to marzenie. Kiedy odwiedziła mnie przyjaciółka, to podałam jej kawę w filiżance z porcelany.

To była jedna z najciekawszych wypraw w moim życiu. Zwiedziłam mnóstwo ciekawych miejsc i poznałam kulturę tamtejszych ludzi. Zamieszkałam w luksusowym hotelu, gdzie obsługa była na najwyższym poziomie. Zrobiłam też mnóstwo zdjęć, które oprawiłam w ramki i powiesiłam na ścianie.

Przywiezienie stołowej porcelany z zagranicy
Przewiń na górę