Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Rodzinna impreza okolicznościowa w Ełku

W ubiegłym roku razem z moim mężem świętowaliśmy pierwszą rocznicę ślubu. Bardzo cieszyłam się z tego, że tak poszczęściło mi się w życiu. Jakiś czas później urodziłam ślicznego synka, który stał się całym moim światem. Wkrótce po narodzinach mojego dziecka, zdecydowaliśmy się na organizację chrzcin naszego maluszka.

Organizacja imprez okolicznościowych w Ełku

imprezy okolicznościowe EłkMieszkamy i pracujemy w bardzo przyjaznym i ekologicznym mieście. Chciałam, aby pierwsza impreza rodzinna mojego dziecka byłam zorganizowana profesjonalnie, dlatego rozpoczęłam poszukiwania odpowiedniego miejsca. Jeśli chodzi o imprezy okolicznościowe Ełk ma dużo do zaproponowania. Przy pomocy Internetu szybko znalazłam bardzo dobrą restaurację. Skontaktowałam się z restauracją i umówiłam na pierwszą konsultacje. W umówionym terminie zjawiłam się w restauracji i rozpoczęłam rekonesans. Sala była bardzo duża i przestronna, a całość była urządzona w bardzo klasycznym stylu. Duże i funkcjonalne okna wpuszczały mnóstwo dziennego światła do pomieszczenia, parkiet oraz stoły z krzesłami współgrały kolorystycznie, a kompozycje kwiatowe dodawały uroku. Już po pierwszej rozmowie zdecydowałam się skorzystać z usług tej restauracji i zleciłam jej organizację przyjęcia dla mojego synka. Wspólnie z moim mężem ustaliliśmy menu, które było bardzo bogate i urozmaicone pod każdym względem. W dniu imprezy byłam bardzo podenerwowana, ale gdy po uroczystości religijnej w kościele dotarliśmy na miejsce, uspokoiłam się. Personel restauracji stanął na wysokości zadania i świetnie przygotował całą imprezę. Dania były smaczne, porcje bardzo duże, a stoły były suto zastawione pysznościami. Także deser oraz późniejsza kolacja bardzo przypadła nam do gustu. Kelnerki oraz kelnerzy świetnie serwowali potrawy, a całość prezentowała się bardzo elegancko.

Przyjęcie z okazji chrzcin mojego dziecka odbyło się w bardzo rekomendowanej restauracji w moim mieście. Nie musiałam się niczego obawiać, gdyż organizacja tego wydarzenia przebiegała na bardzo wysokim poziomie. Pracownicy restauracji spełnili wszelkie moje oczekiwania, a zaproszeni goście byli bardzo zadowoleni z uroczystości.

Rodzinna impreza okolicznościowa w Ełku
Przewiń na górę