Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Spacer do sklepu z pościelą 3d

pościel 3d sklep internetowy

Z moją koleżanką widuję się bardzo rzadko. Ostatnio spotkałyśmy się, jak obie odbierałyśmy dzieci ze szkoły o tej samej porze. Miałyśmy wtedy chwilę na porozmawianie ze sobą. Opowiadała, że jej rodzice mają rocznicę ślubu. Znałam ich, bo często jak ją odwiedzałam, to widywałam ich. Zaproponowała mi wspólne zakupy.

Lepszy tradycyjny niż internetowy sklep z pościelą?

pościel 3d sklep internetowyJej celem był sklep z pościelą 3d, bo ich rodzice bardzo lubią rybki i chciała im wybrać jakąś pościel 3d z rybkami. To było takie słodkie. Oczywiście, że od razu się zgodziłam. Następnego dnia, jak dzieci były w szkole, to wybrałyśmy się na zakupy. Zawsze był i tania pościel 3d sklep internetowy, ale lepiej zobaczyć na żywo, wiadomo. Sklep nie oferował nam tego, co chciałyśmy, ale dwie ulice dalej była hurtownia pościeli 3d, więc od razu tam uderzyłyśmy. To był dziki szał, tyle było wzorków przepięknych, że nie mogłyśmy się na nic zdecydować. Rybek było dużo. Od tych mniejszych, po te większe. Zaśmiałam się, żeby wzięła im pościel z rekinem. Oj, to tata by się bał chodzić spać. Postanowiłam, że i dla mnie coś wezmę przy okazji. Na pewno córka się ucieszy, jak zobaczy takie prawie że ruchome obrazki na swoim łóżku. Zdecydowałyśmy się w końcu na taką cudowną rafę koralową z konikami morskimi i drobną ławicą ryb. Na pewno im się to spodoba, bo był to niepretensjonalny, delikatny wzorek. Dla starszych osób w sam raz. I przede wszystkim kolory były bardzo żywe, więc na pewno będą się rzucać w oczy, i trafią do łóżka, ha ha.

Przy okazji pogadałam sobie z tą koleżanką o życiu. Mówiła, że z mężem ciągle się kłóci, bo wyszło szydło z worka, i okazało się, że wcale nie jest taki miły jak na początku małżeństwa. Zastanawiałam się, jak to możliwe, bo zawsze był taki miły i szarmancki. Niestety, pozory mylą, ale przynajmniej dzięki temu będziemy się mogły częściej spotykać, bo jego prawie nigdy nie ma w domu, bo gdzieś jeździ.

Spacer do sklepu z pościelą 3d
Przewiń na górę