Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Samochody zastępcze w razie kraksy

Gdy moje auto zostało dosyć solidnie uszkodzone podczas wypadku drogowego byłam załamana. Na szczęście nie ja spowodowałam stłuczkę, w związku z tym nie musiałam obawiać się wysokich kosztów naprawy, jednak faktem stał się brak auta przez dosyć długi okres czasu. Dysponuję tylko jednym samochodem który jest mi niezbędny w pracy, w związku z czym była to patowa sytuacja.

Samochód zastępczy bez dodatkowych kosztów

nowe auta zastępcze z OC sprawcy w ŁodziSamochód w pracy potrzebny jest mi każdego dnia. Muszę powiedzieć, że bez auta nie zarabiam, w związku z czym jego czasowy brak był prawdziwym problemem. Wtedy dowiedziałam się, że oferowane są nowe auta zastępcze z OC sprawcy w Łodzi. Bardzo mnie to ucieszyło, ponieważ w związku z tym nie musiałam ponosić żadnych dodatkowych kosztów (jedynie musiałam zatankować, co było zupełnie normalnym wydatkiem w mojej pracy). Cała kwota związana z użytkowaniem przeze mnie samochodu (chodzi o klasyczną usługę wynajmu samochodu zastępczego, oferowaną przez niektóre firmy) była ściągana z polisy ubezpieczeniowej sprawcy wypadku. Dzięki temu bardzo szybko otrzymałam samochód zastępczy. Mogłam pracować i nie martwić się o koszty, co rozwiązywało moje problemy. Samochód okazał się bardzo komfortowy i ekonomiczny (dzięki czemu moje wydatki na paliwo nie wzrosły) oraz idealnie przystosowany do jazdy miejskiej (elastyczna skrzynia biegów oraz niewielkie rozmiary, które muszę przyznać znacznie ułatwiały parkowanie). Byłam bardzo zadowolona.

Gdy po stłuczce, której nie ja byłam sprawcą, pozostałam bez samochodu, obawiałam się, że przez pewien czas nie będę miała źródła dochodu. Na szczęście okazało się, że oferowane są samochody zastępcze, za użytkowanie których należność jest ściągana z polisy sprawcy wypadku. Było to idealne rozwiązanie mojego problemu.

Samochody zastępcze w razie kraksy
Przewiń na górę