Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Sąsiadka i jej młody wygląd -czy to botox?

Mieszkam w bloku i na przeciwko mnie mieszka moja sąsiadka. Odkąd pamiętam, zawsze wyglądała tak samo. Zastanawiałam się jak to możliwe, bo lata mijały, a ona się w ogóle nie starzała.

Medycyna estetyczna, lipoliza i inne zabiegi

botoxChyba cały Toruń nie widział takiej kobiety, której upływ czasu w ogóle nie krzywdził. Kiedyś ciekawość przewyższyła i zapytałam się jej jak to robi, że cały czas wygląda bardzo korzystnie. Ucieszyła się, że zwróciłam na to uwagę i zaczęła mi opowiadać o sobie. Mówiła, że wykonuje powiększanie ust i inne takie zabiegi, aby wyglądać ładnie. Jej usta zawsze szybko traciły na elastyczności, i musiała poradzić sobie specjalnymi metodami. Cieszyła się, że kosmetologia jest tak rozwinięta, ponieważ zwróciła uwagę, że kilkadziesiąt lat temu nie było tak dostępu do tych wszystkich dobrodziejstw. Wtedy to nikt nie widział, czym jest kwas hialuronowy, a teraz jest dostępny prawie w każdym salonie kosmetycznym, na wyciągnięcie ręki. Faktycznie,medycyna estetyczna rozwinęła się bardzo nawet od czasu kiedy ja pamiętam. A nie żyję za długo, więc widać ten wzrost wszystkiego. Zapytałam też o to, jak to się stało, że jest taka szczupła, bo praktycznie nie ma takiej wiszącej skóry, ani nic, a ma około 70 lat, z tego co słyszałam. Mówiła, że tu również zabiegi weszły, i w tym wypadku lipoliza weszła w grę. O niektórych nazwach, takich jak ta, nawet nie słyszałam, muszę sobie poszukać czegoś na ten temat. Sąsiadka musiała mieć wysoką emeryturę, skoro stać ją było na botox i te sprawy. Wiadomo, że to wszystko nie należy do tanich rzeczy. No ale jak widać, jeśli dawało efekty, to czemu sobie tego nie zafundować.

Sama w jej wieku chciałabym być w takiej kondycji i tak dobrze wyglądać. Bo nikt by jej nie dał tych siedemdziesięciu lat, co najwyżej może ze czterdzieści.

Więcej informacji na Cmeik z Torunia, ul. Hugona Kołłątaja 10A

Sąsiadka i jej młody wygląd -czy to botox?
Przewiń na górę