Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Sport w słuchawkach Bluetooth

torby foto

Każdy kto uprawia sport i słucha przy tym muzyki bardzo denerwuje się gdy wszystkie kabelki się ze sobą plączą. Jeśli wybierasz się na rolki lub samotne bieganie po parku wybierz słuchawki Bluetooth. Dzięki nim już więcej nie będziesz narzekać na to, że kabelki ci się poplątały, lub przez to, że je odplątywałeś w czasie biegania przewróciłeś się. Takie słuchawki  Bluetooth otrzymamy w większości sklepach internetowych oraz stacjonarnych RTV AGD. Możemy również w takich sklepach znaleźć torby foto, torby fotograficzne, uchwyty do telewizorów itd.

Torby foto – jakie wybrać?

Słuchanie muzyki poprzez słuchawki jest możliwe tylko dzięki Bluetooth. Ten rodzaj słuchawek wcale nie obniża jakości muzyki, również jest tak samo dobry ja w słuchawkach domowych. Przed zakupem takich słuchawek musimy sprawdzić,torby foto czy bez problemu łączą się z Bluetoothem z naszym telefonie który najczęściej leży obok torby foto. Sprawdźmy również, czy słuchawki są dla nas wygodne i czy po założeniu ich nigdzie nic nas nie uciska.
Rodzaje słuchawek:
•Klapki na uszy- te słuchawki, jeśli chcemy wybrać jedynie do uprawiania sportu, są kompletnym niewypałem. Nie przylegają idealnie do uszu, dzięki czemu spadają podczas energicznego ruchu.
•Na głowę- te słuchawki również, do wykonywania bardzo dużych oraz energicznych ruchów nie nadają się, ze względu na to, że po chwili spadają nam z uszu.
•Do uszu oraz na uszy- zazwyczaj posiadają z tyłu pałąk, który leży nam na karku dzięki czemu nie spadną nam nawet przy najbardziej energicznym ruchu. Te słuchawki, które zakładamy na uszy zapewniają nam bardzo dobry dźwięk oraz dłuższą długość pracy, gdyż mają większe baterie. Słuchawki do uszu natomiast posiadają grubszy pałąk, w którym umieszczona jest elektronika oraz baterie. Mamy do wyboru różne rodzaje oraz wielkości gumek, dzięki czemu idealnie możemy je dopasować do naszych uszu.
•Nowości- możemy również znaleźć na rynku słuchawki w różnych kształtach oraz z różnymi funkcjami. Wszystko zależy od tego do czego nam będzie służył nasz zestaw słuchawkowy.

Sport w słuchawkach Bluetooth
Przewiń na górę