Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Sprawdzona zamrażarka przeszklona na wyposażeniu

zamrażarka przeszklona

Kiedy jest się dzieckiem, bardzo dużo czasu spędza się na rozmyślaniu o swojej przyszłości. Wtedy wydaje nam się, że potrafimy wszystko i będziemy kimkolwiek tylko zechcemy. Też przez długi czas tak myślałam i zawsze chciałam być dentystką.

Zamrażarka przeszklona musi być dobrej jakości

zamrażarka przeszklonaZa to mój brat miał trochę łatwiejsze do spełnienia marzenie – chciał prowadzić własny sklep spożywczy. Kiedy trochę podrósł zastanawiał się już nad tym, co będzie mu potrzebne i spisywał to na kartce: na pewno lada i witryna chłodnicza – to będzie stoisko z mięsem. Myślał wtedy, że będzie sprzedawał tylko swoje ulubione mięso, ale po zastanowieniu się postanowił rozszerzyć swoją ofertę o parę innych pozycji, ponieważ ludzie mają różne gusta, a on chciał wszystkim dogodzić. Przydałaby się też szafa chłodnicza, bo zimny napój jest o niebo lepszy od takiego zwykłego stojącego na półce w temperaturze pokojowej. Podsunąłem mu myśl, że witryna cukiernicza na pewno przyciągnie łasuchów którzy tak ja ja mają słabość do wyrobów cukierniczych. Mój brat skrupulatnie notował wszystkie pomysły na kartce, ale na moment zasępił się, próbując sobie usilnie przypomnieć coś jeszcze. Nagle aż podskoczył – znalazł myśl, która gdzieś tam błąkała mu się po głowie. Blisko kas musi stać sprawdzona zamrażarka przeszklona, taka wypełniona różnymi rodzajami lodów, w których dzieci będą przebierać aby znaleźć swoje ulubione. To był punkt obowiązkowy, ponieważ sami często rzucaliśmy się od razu po wejściu do sklepu w poszukiwaniu zamrażarki z lodami.

Na koniec, kiedy wstępny plan był gotowy, mój brat narysował sobie swój przyszły sklep i wszystkie sprzęty, które będą się w nim znajdowały. Wydawało się, że bardzo chciał mieć taki sklep, ale wiadomo, że jak jest się dzieckiem, to ma się więcej zapału, nawet jeśli chodzi o sprawy niemożliwe.

Sprawdzona zamrażarka przeszklona na wyposażeniu
Przewiń na górę