Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Stały klient dobrej myjni automatycznej

Nie jestem i nie byłem nigdy człowiekiem pedantycznym. Mimo wszystko swój samochód traktuję jak oczko w głowie i nigdy nie pozwoliłbym na to, by był on brudny albo w inny sposób zaniedbany. Dlatego odkąd tylko odkryłem naprawdę porządną myjnię w okolicy, od razu stałem się jej stałym klientem.

Lśniące auto po wyjeździe z dobrej automatycznej myjni

dobra myjnia automatycznaPoczątkowo pojechałem tam z ciekawości. Było krótko po okresie intensywnych deszczów, a zapowiadali dłuższą przerwę od opadów, dlatego był to świetny moment na umycie samochodu. Generalnie nie ufałem nigdy myjniom automatycznym, ale postanowiłem dać jej szansę. To była bardzo rozsądna i dobra decyzja – dzięki temu udało mi się umyć samochód bardzo porządnie, ale i w dodatku małym kosztem. Odtąd jeździłem tam regularnie co dwa tygodnie. Myjnia zawsze była otwarta i gotowa na przyjęcie mojego samochodu. Wiedziałem, że dobra myjnia automatyczna nie jest czymś, co znajduje się na każdej ulicy w mieście, dlatego zawsze przyjeżdżałem do jednej i tej samej. Miałem dzięki temu gwarancję, że na pewno mój samochód zostanie umyty we właściwy sposób, a ja nie zapłacę wysokiego rachunku za to. Nieraz znajomi i rodzina pytali mnie, jak długo pucowałem swój samochód. Gdy odpowiadałem im, że zrobiła to za mnie myjnia automatyczna, i to w niesamowicie niskiej cenie, nie dowierzali. Wiem, że po prostu pokazując swój umyty samochód zachęciłem do korzystania z tej myjni co najmniej parę osób. Nie są oni tak regularnymi klientami jak ja, ale zawsze raz na jakiś czas przejadą się umyć swoje autko.

Samochód to wizytówka każdego kierowcy, dlatego w moim mniemaniu musi on być czysty i zadbany. Pierwsze wrażenie jakie sprawiamy często bywa ważniejsze, niż może nam się wydawać. Zadbane auto na pewno z kolei pomoże nam w wywołaniu najlepszego możliwego wrażenia.

Stały klient dobrej myjni automatycznej
Przewiń na górę