Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Stylowe męskie dresy moro

 

Będąc ostatnio na zakupach w jednej z większych galerii handlowych, zauważyłam, że na dziale męskim jest duży wybór męskich dresów moro. Niby nic ciekawego, ale jednak jakby się nad tym dłużej zastanowić to taka część garderoby pasuje do dużej ilości stylizacji.

Męskie dresy moro pasują do wszystkiego

męskie dresy moroTaka część garderoby jak męskie dresy moro pasują praktycznie do wszystkich kolorów koszulek, bluz i a tu może być zaskoczenie koszul. Widziałam w tej galerii kilka stylizacji właśnie z tymi spodniami na manekinach. Jedna z nich wyglądała normalnie, przeciętnie mianowicie były właśnie spodnie dresowe moro do tego był biały T-shirt w ciemno zielone plamy, moim zdaniem taka stylizacja nadaje się idealnie do pracy oczywiście, jeśli ktoś nie ma narzuconego dreszczowe, jeśli chodzi o ubiór. Druga stylizacja wyglądała ciekawiej od pierwszej i myślę ze nadawałaby się idealnie na domówkę w ciepłą letnią noc, ponieważ była z krótkimi dresowymi spodenkami moro i do tego była jaskrawo pomarańczowa koszulka z czarnym napisem i co ciekawe manekin miał ubrany kapelusz też we wzór moro, wyglądało to po prostu świetnie. Trzecia stylizacja wyglądała na taką bardziej wyjściową, poważna. Manekin był ubrany w spodnie dresowe moro, ale miały one specyficzny krój, przez który nadawał im elegancki wygląd, do tego dobrali białą zwykła koszule i czarny zegarek na rękę wyglądało to świetnie. Dlatego postanowiłam kupić całą trzecią stylizacje dla mojego narzeczonego, mam nadzieje, że mu się spodoba tak samo jak mi.

Kto by pomyślał, że takie zwykłe można by powiedzieć spodnie dresowe moro można zestawić z tak dużą ilością ubrań i stylów. Po wizycie w sklepie moim zdaniem takie spodnie powinien mieć w szafie każdy mężczyzna i na pewno mu się przydadzą.

 

Stylowe męskie dresy moro
Przewiń na górę