Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Suszone żwacze wołowe są dobre dla szczeniaków

 

W dzisiejszych czasach wielu z nas ma w domu zwierzęta. Ja na przykład mam psa Reksa, którego bardzo lubię. Wiele lat temu moi rodzice kupili go dla mnie, żebym miał towarzysza zabaw. Był wtedy jeszcze szczeniaczkiem i wymagał specjalnej opieki, żeby szybko mógł wyrosnąć na silnego psa. Pomyśleliśmy, że mógłby jeść suszone mięso, na przykład wołowe żwacze. Dzięki takiemu pokarmowi pies dobrze się rozwija.

Szczeniaki powinny otrzymywać odpowiednie ilości mięsa

suszone żwacze wołowe dla szczeniakaUwielbiam z moim psem Reksem wychodzić na spacery. Każdego dnia biegamy sobie razem po polu. Mieszkamy na wsi i mamy bardzo dużo miejsca do zabawy. Cieszę się, że Reks jest taki zdrowy i silny. Myślę, że suszone żwacze wołowe dla szczeniaka bardzo wspomogły jego rozwój. Dobrze jest pomyśleć o tego typu pokarmie, jeżeli chcemy zadbać o nasze zwierzę. Niektóre zwierzęta, takie jak na przykład psy i koty, powinny otrzymywać dużą ilość mięsa. Właśnie dlatego dobrze jest pomyśleć o suszonych żwaczach. Tego typu pokarm łatwo jest przechowywać i przenosić, więc nawet jeśli gdzieś wyjeżdżamy z naszym psem, możemy mieć je przy sobie. Żwacze na pewno będą smakowały naszemu szczeniakowi. Zwierzę powinno instynktownie wiedzieć, że jest to odpowiednia karma dla niego. Takie żołądki zawierają dużo cennych składników odżywczych, które zapewniają szczeniakowi prawidłowo rozwój. To ważne, by zwłaszcza we wczesnych etapach życia psa, dostarczać mu to, co dla niego najlepsze. To ważne, jeśli chcemy by nasz czworonożny przyjaciel był zdrowy i zadbany.

Reks jest już starym psem, ale nadal jest w pełni sprawny. Przeżyliśmy razem kilkanaście lat, był ze mną przez całe moje dzieciństwo. Dbam o Reksa najlepiej jak potrafię i nadal często spacerujemy. Lubię przypominać sobie dni, gdy był jeszcze szczeniakiem zajadającym wołowe żwacze. To były wspaniałe czasy naszej młodości.

 

Suszone żwacze wołowe są dobre dla szczeniaków
Przewiń na górę