Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Świetny koncert i barierki lekkie

U nas w mieście miało być wielkie wydarzenie. Przyjechał znany zespół, i wszyscy kupowali bilety, już na dwa miesiące przed. Ja dowiedziałam się o nim jeszcze wcześniej, bo mój znajomy, który ma wynajem radiotelefonów dał mi cynk.

Barierki lekkie były dobrze przygotowane do koncertu

barierki lekkieWięc miałam bilet zaklepany jako pierwsza. Mówił, że będzie organizował monitoring imprez masowych na tym wydarzeniu. Wszystko musiało być dobrze przygotowane. Były barierki zaporowe porozstawiane już parę godzin wcześniej. Dzięki temu znajomemu, miałam bardzo dobre miejsce. Dodatkowo był także wynajem barierek lekkich. No i ochrona obiecała, że będzie mnie pilnować. Zabrałam ze sobą moje koleżanki, i oczekiwałyśmy, aż nadejdzie czas przybycia wokalistów. Ludzi było pełno. No ale u nas były bezpieczne imprezy, więc nie bałyśmy się, że komuś coś się stanie. Najwyżej, ktoś tam się przygniecie lekko, ale to nic strasznego. Każdy chciał zobaczyć ten występ.
Dla niektórych już niestety zabrakło biletów. Będą go musieli go oglądać w telewizji. Ja miałam to szczęście, że wszystko mogłam widzieć na żywo, i zaraz przy scenie. Koncert miał być o 22, natomiast było już piętnaście minut po, a zespołu nadal nie było. Wszyscy stali i marudzili, że się spóźniają. Wiadomo, że jakieś opóźnienia zawsze się zdarzają z przyczyn losowych.
Muzycy mają niestety to do siebie, że nie lubią być punktualni. Zwłaszcza, gdy dużo podróżują. Czasem jeżdżą z miejsca na miejsce, i mają parę występów w ciągu jednego dnia. Podziwiam ich, bo już sama podróż jest bardzo męcząca, i skąd tu jeszcze wziąć energię, żeby śpiewać i grac na instrumentach. Czekaliśmy kolejne dwadzieścia minut, i ludzie zaczęli się niecierpliwić. Widziałam, że kilka osób wyszło. No ale cierpliwość popłaca, bo już dziesięć minut potem nasi wyczekiwani wykonawcy się pojawili. Przeprosili za opóźnienia, ale były straszne korki podobno. No i zaczęli grać. To wspaniałe uczucie, usłyszeć te głosy tak niedaleko ode mnie. Miałam ich wszystkie płyty, bo byłam ogromną fanką.

Czekałam na zakończenie, by móc poprosić o autografy. Udało mi się to, będę miała przepiękną pamiątkę.

Świetny koncert i barierki lekkie
Przewiń na górę